Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Chytré televize jsou skvělá věc, ale co když se vám do nové Smart TV nechce investovat, protože ta vaše stále ještě dobře slouží? Řešením může být zakoupení TV boxu Vontar x96, který dokáže udělat téměř z jakékoliv televize televizi chytrou.

Pokud se poohlížíte po novém TV boxu, bude pro vás Vontar x96 s operačním systémem Android skvělou volbou. Promění váš klasický televizor či LCD monitor v báječné multimediální centrum. Na TV boxu běží operační systém Android verze 7.1.2, zařízení je stabilní a nabízí skvělý výkon. Vontar x96 nabízí 2GB RAM a 16GB ROM spolu s podporou TF karet s kapacitou až 64GB. TV box Vontar x96 je skvělý pro sledování i ukládání multimediálního obsahu i provoz oblíbených platforem, jako je YouTube, Netflix, ale také Skype či Facebook, stejně jako pro hraní her. Vontar x96 disponuje Wi-Fi konektivitou i ethernet portem. Součástí balení je kromě TV boxu také dálkový ovladač, kabeláž, napájecí adaptér a uživatelský manuál v angličtině.

TV box Vontar x96 mini zakoupíte na webu TomTop za 800 korun namísto obvyklých 1114 korun. Jedná se o akční cenu, která je kusově omezená. Poštovné do České republiky je zdarma, zboží obdržíte nejpozději do 25 pracovních dní.

x96 mini fb

Dnes nejčtenější

.