Zavřít reklamu

Krom nových hardwarových produktů nám Apple na podzim nadělí i nové operační systémy v čele s iOS 12. Ten by měl být dle jeho slov o poznání propracovanější než iOS 11 a naše zařízení by měl citelně zrychlit a dodat jim druhý dech. Není se tak čemu divit, že se na něj mnozí z vás velmi těší a své pocity často vyjadřují pod články právě s touto tématikou. Právě těmto čtenářům musíme poděkovat za nevědomou pomoc s přípravou tohoto článku, do jehož čtení byste se však měli pustit s určitým nadhledem.

 1. Kdy vyjde iOS 12? (otázka, kterou nás bombardujete od jeho představení)
 2. Výdrž baterie v betě iOS 12 je lepší než v poslední verzi iOS 11! Určitě doporučuju upgrade.
 3. Na iOS 12 zatím nepřecházejte! Skoro nic nejede, aplikace padají, hrůza! (Nečekaně, je to beta)
 4. Bude tam Dark Mode, až to vyjde iOS 12 na ostro? 
 5. Nechápu, proč ještě neopravili chybějící ikonu Bluetoothu ve stavovém řádku. Doufám, že to do finálního vydání stihnout. (Spíš ne, jelikož se v ostré verzi s ikonou nepočítá)
 6. Na iPhone 5s si iOS 12 už radši nenainstaluju. Apple mě totiž vloni naštval s iOS 11 a tak si svůj iPhone nechci odrovnat už úplně. 
 7. Jaké novinky nový systém přinese? Jestli zas jen milion nových emoji, tak to fakt s díky odmítnu. 
 8. Všichni, kteří se na iOS 12 těšíte, se pak budete chtít později přeci jen vrátit stejně jako vloni z iOS 11 na iOS 10. A já se vám pak budu smát, protože mám všude nainstalovaný iOS 9.3.5, který je poslední dokonalý a v ničem mě neomezuje. 
 9. Už se na něj těším. iOS 11 byl stejně tak velký propadák, že už nic horšího být ani nemůže.
 10. Jaké novinky to vlastně přinese? (těžko říct, napsali jsme o tom velmi málo článků)
 11. To stohování notifikací je úplně výborný. Nechápu, jak jsem bez toho mohl doteď žít. 
 12. Kde se to stohování notifikací vypíná? Je to hrůza.
 13. Apple se opět přiblížil Androidu, skvěle! (hláška všech věčně nespokojených “applistů” a zarytých “androiďáků”)
 14. Vsadím se, že když teď Apple narval iOS 12 i na starej iPhone 5s, příští rok dostane iOS 13 už jen iPhone 7 a výš. (vím, nevychází to ale prostě to tak podle některých z vás bude)
 15. Novinky spočítám na prstech jedné ruky a tou největší jsou Memoji? Mrzí mě to, ale iOS 12 je pro mě posledním hřebíčkem do rakve. Měl jsem iPhone od první generace, ale přejdu teď na Android. (Tak nashle za rok)

Od představení iOS 12 uplynou brzy již tři měsíce:

Tak co, v kolika větách jste se našli či kolik jste jich zaregistrovali v komentářích pod našimi články na webu či Facebooku? Vsadím se, že jich málo nebylo. Snad jste se tedy nad nimi alespoň trochu pousmáli a zkrátili si čekání na příchod iOS 12 (a ne, nevíme, kdy vyjde).

iOS 12 public berta

Související články

Dnes nejčtenější

.