Zavřít reklamu

Představení nových iPhonů již doslova klepe na dveře. Minulý týden totiž Apple oficiálně oznámil, že nám své novinky představí již 12. září na pódiu Divadla Steva Jobse, které se nachází v areálu Apple Parku v Cupertinu. K odhalení novinek tak dojde přesně rok poté, co nám představil iPhone X. Na ten jsme ale bohužel kvůli výrobním problémům museli čekat dlouhé týdny a ti méně šťastní jej dostali až po Vánocích. To by se ale letos stát nemělo. 

Portál HowToTechNaija si všiml několika zaregistrovaných iPhonů v databází čínské TENAA, což je ekvivalent k americké FCC, tedy telekomunikačnímu úřadu udělujícímu různé certifikace. Podle jednání Applu, respektive zaregistrovaných iPhonů a jejich sériových čísel, se tak dá podle výše zmíněného zdroje usuzovat, že by měly všechny chystané iPhony – tedy 5,8” a 6,5” OLED model a 6,1” LCD model – dorazit současně a to hned po svém představení, respektive ve standardním časovém horizontu. Spekulace o tom, že se příchod nejlevnějšího 6,1” opozdí, jsou tak nejspíš mylné. 

Takto by měl 6,1″ iPhone, který se měl zpozdit, vypadat:

O dostupnosti iPhonů bude samozřejmě zcela jasno až po keynote, které proběhne příští týden, takže bychom měli brát zprávu kolegů z HowToTechNaija s mírnou rezervou. Faktem ale je, že příliš mnoho náznaků o zpoždění některého z letošních iPhonů jsme v minulých týdnech nezaznamenali. O zpoždění 6,1” iPhonu se sice několikrát šuškalo, v porovnání se zprávami z loňska, které předpovídaly výrazné zpoždění prodejů iPhonu X, to však byla kapka v moři. 

2018-iphones-trio-fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata:

Související články

Dnes nejčtenější