Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  By ma zaujimalo ako sa v Rusku bojuje ked po dazdi vyjde na oblohe duha? Su to len farby ktore mozu ale aj nemusia nic znamenat. Apple by mal byt v tomto jednotny na celom svete. Nepaci sa vam tak nebudeme nic predavat v Rusku. Prachy su ale prachy a teda sa firmy prisposobuju aj na ukor ich presvedceniu.

  Do Ruska by mě asi ani nepustili kdybych už měla ten hloupý nápad tam jet, mám i duhový řemínek :-) Naštěstí do této zaostalé země nemusím a dobrovolně tam opravdu nepojedu.

  Sandra, ta zaostala zem ma vlastny vesmirny program. Tvoja vyspela zem ma ozrateho prezidenta, ktory robi hanbu, kade chodi. Porovnaj si vahi slova Putina a vahu slova Zemana. Koho svet povazuje za zaostalejsieho?

  Není povinností každé země každou odchylku (úchylku) tolerovat a už vůbec ne veřejně propagovat. Ať si Tim Cook strčí ten svůj “dar od boha” (jak prohlásil) tam, kam je zvyklej…

  Roman: pripada mi to trosku smesne, bojuji za neco a v zemi kde jsou na tom prava techto lidi nejhur najednou nebojuji…… videt ze ekonomika je vzdy mocnejsi nez jakekoli presvedceni

  Takhle je to s novou levici vsude. V Saudske Arabii taky moc Pride pochodu rocne nebyva(respektive presne 0). Protom tam za priznaniu homosexualitu hrozi smrt. Bojovat tam, kde nehrozi zadne nebezpeci, to umi kazdy.

  Pardon? Být hrdej na to, že jsem teplej? A ještě to dávat lidem na odiv? Tahle civilizace si zaslouží vyhynout.

  Měl by se snad stydět?

  Homosexualita je běžná věc a pokud souhlasíš s omezováním jejich svobody… Prosím, hezky pěkně, táhni do Ruska a tuhle zem nech být.
  Doba komunismu snad dávno v ČR skončila.

  Do té doby, dokud se nebude k homosexuálům přihlížet stejně jako k normálním hetero, tak tyhle akce budou pokračovat.
  Já je obdivuji za to, že i přes tyhle idioti, jako vy, dokáží stále žít spokojený život.

  Sorry ale nikdy se k nim nebude přihlížet stejně. Je to prostě porucha a tak to zůstane, jakkoli se můžeme tvářit že ne

  “Matěj”
  Děláte si člověče srandu, že být teplej je běžná věc? A čím víc ty vaše buzerantské akce budou pokračovat, tím víc vás normální lidé budou nenávidět a nesnášet. Když budete držet hubu a krok, tak se o vás bude mluvit méně. Ty vaše přiteplené akce jsou kontraproduktivní.

  Homosexualita byla je a vždy bude odchylka od normálu a nic se na tom nikdy doufám nezmění… pár jsou vždy jen dva ona a on, ne on a on ani ona a ona a vůbec už trans něco co poradně neví jestli je strom nebo ryba 😂 no a jak se to pozná? No jednoduše,… jenom pár se dokáže reprodukovat… ti ostatní ne a proto bych spíše podporoval přírodu…

  Apple jen vyuziva za ucelem zisku, ze na zapade jsou v mode lidska prava a na vychode naopak ne. Proste vytriskat z toho prachy za kazdou ceny. Kdyby nebyly sankce na KLDR tak tam klidne prodavaji Apple Watch s fotkou Kima na ciferniku, ktere budou odesilat informace, zda dotycny dostatecne tleskal na oslave narozenin velkeho Kima :D

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější