Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás nejzajímavější aplikace, které jsou dnes zcela zdarma. Bohužel, může se stát, že některé aplikace budou opět za plnou cenu, což my však žádným způsobem neovlivníme. Chtěli bychom vás však ujistit, že aplikace byly v době psaní článku zdarma. Pokud se chcete posunovat mezi screenshoty z aplikace, scrollujte do stran. Scrollování by mělo fungovat také na mobilní verzi.

Jestliže si chcete některou z nabízených aplikací stáhnout, klikněte na tlačítko Stáhnout anebo na název dané aplikace. Další možností, jak stahovat aplikace, je použít příslušní QR kód. V mobilní verzi stáhnete aplikaci kliknutím na její název. Velká ikona může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná také pro Apple Watch.

Drive Box HD – Car Stereo App

DriveBox je inteligentní automobilová aplikace, která je vhodná pro osobní vozidla, kamiony i motocykly. Přináší veškerý obsah a zábavu do auta pod jednou střechou.

[appbox appstore id567522905 oldprice=“79Kč“]

AR Measure

Jestliže potřebujete změřit nějakou vzdálenost či délku objektu, stačí použít pouze mobilní zařízení s aplikací AR Measure. Jedná se o nejrychlejší způsob, jak měřit vzdálenost dvou bodů anebo plochu.

[appbox appstore id1287259287 oldprice=“49Kč“]

Anime for Kiss

V aplikaci Anime for Kiss máte všechny anime filmy na dosah ruky. Podívejte se na nejnovější příspěvky prostřednictvím dané aplikace a zůstaňte v obraze.

[appbox appstore id1399296290 oldprice=“49Kč“]

Reeder 3

Reeder 3 je čtečka zpráv s podporou mnoha služeb. Spolupracuje s mnoha službami – Safari, Instapaper, Evernote, Twitter, Facebook a podobně.

[appbox appstore id697846300 oldprice=“129Kč“]

Five Minutes of Gratitude

Jedná se o jednoduchou a intuitivní aplikaci, která slouží jako deník. Zapisovat si do něj můžete vše, na co si jen vzpomenete.

[appbox appstore id1239324422 oldprice=“99Kč“]

Bow Island

Bow Island je fantastická lukostřelba. Vychutnejte si deset vzrušujících a náročných úrovní a úchvatnou lukostřelbu na ostrově.

[appbox appstore id1168467229 oldprice=“49Kč“]

Hotfoot – City Racer

Užijte si skvělou jízdu autem živým městem, které je plné policistů a mafiánů. Zahrajte si na hrdinu a podmaňte si mafiánskou říši.

[appbox appstore id1022281651 oldprice=“25Kč“]

GearTheme – Live Wallpapers HD

Pokud hledáte úžasné živé tapety, stáhněte si tuto aplikaci. Oživíte tapetu na svém iPhonu. Aplikace je určena pro iPhony 6s a novější.

[appbox appstore id1015758774 oldprice=“49Kč“]

VTLMaker

Hlavními funkcemi aplikace VTLMaker je převádění videí na živé fotografie. Vytvořit si tak můžete skvělou živou tapetu.

[appbox appstore id1245243577 oldprice=“25Kč“]

iPad Pro Apple Pencil FB
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější