Zavřít reklamu

7 iOS aplikací, které dnes stáhnete zdarma (27.8.2018)

Připravili jsme pro vás nejzajímavější aplikace, které jsou dnes zcela zdarma. Bohužel, může se stát, že některé aplikace budou opět za plnou cenu, což my však žádným způsobem neovlivníme. Chtěli bychom vás však ujistit, že aplikace byly v době psaní článku zdarma. Pokud se chcete posunovat mezi screenshoty z aplikace, scrollujte do stran. Scrollování by mělo fungovat také na mobilní verzi.

Jestliže si chcete některou z nabízených aplikací stáhnout, klikněte na tlačítko Stáhnout anebo na název dané aplikace. Další možností, jak stahovat aplikace, je použít příslušní QR kód. V mobilní verzi stáhnete aplikaci kliknutím na její název. Velká ikona může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná také pro Apple Watch.

Reji: Learn & Repeat Words App

Učte se výslovnost anglických slovíček. V aplikaci si můžete slova, u nichž vám výslovnost ještě nejde, uložit a opakovat si je. Reji vás naučí slova, jejich výslovnost, a upozorní vás, abyste si daná slova několikrát zopakovali, čímž si je zapamatujete.

Reji – learn new words & vocab
Reji – learn new words & vocab
Price: 249Kč 199,00 Kč

Cam Scanner Ultimate

Jestliže potřebujete naskenovat nějaký dokument do ostrého obrazu, uložit do PDF a odeslat e-mailem, potom použijte Cam Scanner Ultimate. Jedná se o mobilní skener, který používá fotoaparát telefonu ke snímání faktur, poznámek, vizitek, certifikátů a dalších podkladů.

Cam Scanner Ultimate
Cam Scanner Ultimate
Developer: Yongyong Ou
Price: 25Kč Free

Golfy

Golfy je návyková golfová sportovní hra. Cílem hry je, abyste se naučili měřit vzdálenost od míče k díře. Ovšem mějte na paměti, že máte časový limit, a tak na odpálení míčku nemáte celý den.

Golfy
Golfy
Developer: Raj Rani
Price: 79Kč 79,00 Kč+

Korean Word Flashcards Learn

V aplikaci se naučíte klasifikovat korejská slova. Obsahuje obrázky k učení. Různé lekce poslechu, mluvení, čtení a psaní. Rychlost přehrávání si můžete libovolně upravit. A naučíte se také efektivně výslovnost korejských slov.

Korean Word Flashcards Learn
Korean Word Flashcards Learn
Developer: Wu Peipei
Price: 79Kč 79,00 Kč

Leonardo – Layers, Selection and Masking

Leonardo je univerzální editor fotografií, který podporuje vrstvy, výběry, masky a filtry. Dále nechybí v aplikaci ani efekty a další nástroje.

Leonardo - Photo Layer Editor
Leonardo - Photo Layer Editor
Developer: Pankaj Goswami
Price: 129Kč 129,00 Kč

Tadaa SLR

Velice oblíbenou aplikací pro focení je Tadaa SLR. Umožňuje pořizovat snímky SLR bez ohledu na to, kde se zrovna nacházíte.

Tadaa SLR
Tadaa SLR
Price: 99Kč 99,00 Kč

Currently – Minimalist Weather

Jestliže hledáte vhodnou aplikaci, ve které budete mít přehled o aktuálním počasí, potom se vám nabízí Currently Minimalist Weather. Zjistíte aktuální povětrnostní podmínky, aniž byste se museli prodírat tabulkami a obrázky.

Currently - Minimalist Weather
Currently - Minimalist Weather
Developer: Micheal Beatty
Price: 25Kč Free

 


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek