Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Pokud jste majiteli smartphonů s nakousnutým jablíčkem na zádech, vsadím se, že k nim určitě používáte i nějaké ty kryty. Nic totiž nebolí víc, než nevzhledný škrábanec na nedávno koupeném iPhonu, který byl navíc skutečně drahý. Ostatně, i samotný Apple má v nabídce spoustu krytů, které mohou zákaznicí využít jak k ochraně, tak i ke zkrášlení svého iPhonu. Drobnou kaňkou na těchto jablečných krytech je však jejich cena, která je poměrně vysoká. Ve spolupráci s Alzou.cz vám ale můžeme nabídnout s velmi příjemnou slevou. 

Kvalitní, jednoduché, skvěle padnoucí a plnící svůj účel. Přesně tak by se daly kryty na iPhony z dílny Applu charakterizovat. Jako u každého produktu, i u krytů si Apple vyhrál s každým detailem a vytvořil minimalisticky zpracované kryty, které skvěle dotváří design iPhonu, na který jsou nasazeny. Apple je navíc vyrábí ve velké spoustě barevných variant, takže si ten svůj vybere opravdu každý.

Akce, kterou si pro vás Alza tento týden připravila, se vztahuje na silikonovou verzi krytů pro iPhony 7/8, 7 Plus/8 Plus a samozřejmě prémiové X. V případě iPhonu 7/8 byste za kryt běžně zaplatili 999 korun, díky slevové akci vám jej však Alza nabízí za 819 korun (sleva 180 korun) . Co se pak týče větších iPhonů 7/8 Plus či iPhonu X, u nich byste za kryt standardně zaplatili 1190 korun, ale díky akci vás vyjdou na 919 korun (sleva 271 korun), což je rozhodně lákavá cena. 

V případě iPhonů 7/8 můžete vybírat z:

V případě iPhonů 7 Plus/8 Plus můžete vybírat z krytů:

V případě iPhonu X můžete vybrat z krytů:

Tak co, vybrali jste si ten svůj? Pak už stačí jen do pole pro slevový kód napsat v případě krytu na iPhone 7/8 kód LSAAPPKRYT78 , v případě krytu na iPhone 7 Plus/8 Plus kód LSAAPPKRYT78PLUS , a v případě krytu pro iPhone X kód LSAAPPKRYTX . Sleva vám bude automaticky odečtena ihned po vložení a potvrzení. Ale pozor, nabídka platí pouze do příštího pátku 31. srpna. S nákupem byste tak příliš otálet neměli. Kompletní podmínky akce naleznete zde

iPhone cases FB
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata: ,

Související články

Dnes nejčtenější