Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Chytré hodinky jsou nejenom skvělým parťákem pro zdraví a fitness, ale pro každou příležitost. Ideální je, pokud jsou takové hodinky také doslova parťákem do nepohody, se kterým se nemusíte bát ztížených podmínek nebo nepřízně počasí. Tyto podmínky skvěle splňují hodinky NX02, které dnes můžete získat za skvělou cenu.

Chytré sportovní hodinky NX02 se pro vás stanou perfektním společníkem, který vám pomůže spravovat a sledovat váš zdravotní stav a fyzickou kondici. Spolehlivě zvládnou měřit spálené kalorie, vzdálenost, kterou jste urazili, počet kroků, a 24 hodin denně sledovat důležité životní funkce. Hodinky také disponují schopností upozornění na příchozí hovor či zprávu. Dalšími zajímavými funkcemi jsou stopky nebo dálkové ovládání fotoaparátu. Hodinky se dále mohou pochlubit úctyhodnou výdrží: v režimu standby vydrží až 18 měsíců. Jsou příjemné na nošení a zároveň odolné, zvládnou déšť, sprchu i kratší pobyt v mělké vodě.

Chytré sportovní hodinky NX02 zakoupíte na webu E-Bay za akční cenu 472 korun namísto původních 917 korun. Poštovné do České republiky je zdarma, zboží vám dorazí nejpozději do 56 dní.

NX02FB 1
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější