Zavřít reklamu

Při pohledu do kalendáře nám musí být všem jasné, že od oficiálního oznámení data představení podzimních novinek Applu nás nejspíš dělí jen několik málo dní. Například v minulém roce jsme se oficiální pozvánky dočkali poslední srpnový den. Stejně jako vloni, tak i letos unikají na světlo světa zajímavé informace, které nám ohledně data představení novinek leccos prozrazují. Díky německému portálu Macerkopf tak například víme to, kdy začne Apple přijímat objednávky na trojici nových iPhonů.

V redakci máme dilema, zda zkusit větší „plusko“, nebo se přidržet klasické velikosti iPhonu X. Do čeho půjdete vy?:

Německým kolegům se údajně podařilo od tamních operátorů zjistit, že má Apple v plánu zahájit předobjednávky na letošní iPhony v pátek 14. září. Pokud by tomu tak opravdu bylo, je vcelku pravděpodobné, že by Apple nové iPhony skutečně představil ve druhém zářijovém týdnu, přesněji 11. či 12. září. Jelikož je ale v USA 11. září kvůli událostem z roku 2001 tabu, jako nejpravděpodobnější datum představení nových iPhonů se tak jeví středa 12. září. Kdyby se Apple skutečně pro toto datum rozhodl, představil by nové iPhony přesně rok poté, co světu ukázal na pódiu Divadla Steva Jobse iPhone X. Ten se totiž světu ukázal též 12. září, jen roku 2017. 

Obecně se dá očekávat, že i letošní představení novinek proběhne v prostorách Divadla Steva Jobse, které leží v areálu Apple Parku. Ten totiž Apple zdárně dokončil a své sídlo již pěkných pár měsíců využívá. Snad nám tedy i letos vyrazí novinkami dech a už na pódiu nás přesvědčí o tom, že do nich stojí investovat. Vzhledem k tomu, kolik nových produktů však podle dostupných informací chystá, je to více než pravděpodobné. 

2018-iphones-trio-fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata:

Související články

Dnes nejčtenější