Zavřít reklamu

Powerbanka je v dnešní době věc, která by měla být součástí každé rodiny. Veškerá zařízení, která „jedou“ na baterii, včetně našich iPhonů, se sice stále zdokonalují, avšak po stránce fotoaparátu, designu a všeho ostatního, kromě baterie. Dnešní telefony sice většinou vydrží alespoň jeden den na jedno nabití, pokud ale potřebujete být na přijmu pořád a nechcete riskovat, že se vám například na dovolené nebo výletu vybije telefon, je powerbanka přesně to, co potřebujete. A proč si kupovat obyčejnou, ničím zajímavou powerbanku ze supermarketu, když za téměř stejnou cenu můžete mít designovou pecku od značky Swissten?

Oficiální specifikace

Hned na začátek si uvedeme nějaké základní specifikace a čísla, bez kterých by to samozřejmě nebylo ono. Dnes se tedy podíváme na powerbanku, která se pyšní názvem Swissten Wireless Slim Power Bank. Pokud umíte alespoň trochu anglicky, tak si tento název velice jednoduše rozluštíte. Jednoduše řečeno se jedná o designově velice úzkou powerbanku, která podporuje bezdrátové nabíjení. Kapacita baterie je poté 8000 mAh – iPhone X tedy nabijete téměř třikrát.

Powerbanka disponuje dohromady čtyřmi výstupy – na čele powerbanky se nachází 2x klasické USB 5V/2A, jedno USB-C a samozřejmě dominanta powerbanky – bezdrátový výstup 5V/1A. Externí baterii můžete nabít pomocí dvou vstupů – jeden se nachází na boční straně zařízení, konkrétně Micro USB. USB-C, o kterém jsme si řekli v minulé větě, v tomto případě slouží zároveň také jako vstup pro dobíjení powerbanky.

Balení

Balení externí baterie je naprosto jednoduché. Pokud se rozhodnete pro koupi powerbanky od Swisstenu, dostanete stylovou, tmavou krabičku. Uvnitř krabice se nachází samozřejmě powerbanka sama o sobě a k ní dostanete krátký dobíjecí kabel. V tomto případě musím uznat, že se povedl jak design powerbanky, tak design krabičky, ve které je zabalena. Uvnitř balení toho tedy více nenajdete – a přiznejme si, co více bychom chtěli? Manuál, který stejně nikdo nečte (protože většina populace ví, jak powerbanka funguje), se v krabičce nenachází. Je totiž chytře skrytý na zadní straně krabičky, ve které vám powerbanka přijde. V tomto případě si myslím, že by i ekologové dali Swisstenu za tento krok zelenou.

Zpracování

Co se týče zpracování samotné powerbanky – nemám snad jedinou výtku. Powerbanka je na svou kapacitu perfektně úzká a jedná se o designovou pecku. Vzhledu dominuje tmavá barva, která se nachází na přední a zadní pogumované straně. Boky powerbanky jsou poté bílé. Abyste mohli sledovat, jak moc je vaše powerbanka nabitá, tak samozřejmě nesmí chybět ukazatel nabití baterie. V tomto případě se jedná o čtyři led diody, které svítí podle nabití a nachází se na pravé straně externí baterie. Na přední straně nesmí chybět skvěle zpracovaný branding Swissten společně s obrázkem bezdrátového nabíjení. Na zadní straně se poté nachází decentní specifikace a certifikáty powerbanky.

Osobní zkušenost

Osobně mám tuhle powerbanku doma asi týden a musím říct, že se nejen svým designem velice líbí. Považuji se (alespoň prozatím) za mladého člověka, který si velice potrpí na design – samozřejmě ne na úkor kvality. A musím říct, že v tomto případě se Swisstenu podařilo splnit oba tyto aspekty. Powerbanka upoutá hned na první pohled svým designem a bezproblémovostí si svou dominanci ještě více prohloubí. Taktéž, co mě velice překvapilo, je skutečnost, že i při současném nabíjení tří zařízení jsem nepostřehl, že by se powerbanka začala zahřívat – za tohle určitě obrovský palec nahoru. Doopravdy vůči ní nemám jedinou výtku, ve své cenové relaci se jedná o produkt, který nemá konkurenci.

IMG_6577

Závěr

Pokud i vy hledáte jednu z těch lepších powerbanek, která nepředstavuje baterie obalené kusem plastu s jediným výstupem, nýbrž skvělé zpracování z vysoce kvalitních materiálů, s možností bezdrátového nabíjení, tak si myslím, že jste právě našli to, co hledáte. Externí baterie od Swisstenu je skvěle zpracovaná, podporuje nabíjení až čtyř zařízení najednou a co je na tom to nejlepší, je její cena. Tuto powerbanku vám s klidnou hlavou můžu jen a jen doporučit, jelikož mě její používání při zapůjčení dovedlo k jejímu pořízení. Níže se můžete podívat na produktové video přímo od Swisstenu, které vám ukáže přesnou podobu baterie a všechny její vymoženosti i přednosti.

Slevový kód a doprava zdarma

Dnes nejčtenější

.