Chystané iPhony jsou nejočekávanějšími smartphony letošního roku

Společnost Samsung vydala minulý týden svou vlajkovou loď Samsung Galaxy Note 9. V reakci na to udělal technologický web PC MAG.com průzkum, ve kterém se respondentů dotazoval, na jaký smartphone se v letošním roce nejvíce těší. A jelikož čtete tento článek na portálu zaměřeném na společnost Apple, asi vám je již nyní jasné, kdo průzkum ovládl.

Na průzkum odpovědělo 1555 lidí. S docela velkým odstupem vyhrál iPhone, jehož představení se dočkáme příští měsíc. Na nadcházející iPhone (iPhone 9 / iPhone 11 / iPhone XI / iPhone SE 2) se nejvíce těší 42% dotázaných. Samsung Galaxy Note 9 se umístil na druhém místě, těší se na něj 24% respondentů. Dle průzkumu 76% lidí, kteří v anketě zvolili Note 9 již zařízení od Samsungu vlastní, 8% uvedlo, že jsou v současné době uživateli iPhonu. Na nějaké velké přetahování zákazníků to ale opravdu nevidíme. Na třetím místě se se ziskem 7% umístil Google Pixel 3. Dále LG V40 s 4%, Huawei Mate 20 s 3% a OnePlus 6T s 2%. 6% dotázaných se nemůže dočkat úplně jiného smartphonu a 11% respondentů zřejmě žádný smartphone představený v tomhle roce už nenadchne.

Takto Note9 od Samsungu vypadá:

Samsung Galaxy Note 9 byl představen minulý týden a spolu s ním se uživatelé Androidu konečně dočkali i populární hry Fortnite, která je od pátku přístupná vybraným smartphonům značky Samsung. V pondělí by se měli dočkat i ostatní. Samsung se svou novou vlajkovou lodí vypustil do světa i duo reklam, které mají opět za cíl vysmát se iPhonu. O reklamách jsme psali zde. 

| | Zdroj
8
Leitz

Diskuze

  Janci Kuchta

  Este keby tie iphony stali 500€ by bolo upne suoer

  Reagovat

  někomu je to třeba úplně jedno, kolik to stojí, hlavně že to funguje

  Reagovat

  No, ono je „funguje“ a „funguje“. Určité funkčnosti, zejména s ohledem na práci se soubory, kooperaci s PC atd., iPhonu velmi, velmi chybí. A pokud potřebujete telefon, který toto zvládá bez omezení, případně nepotřebuje shit jako jsou iTunes, pak to teda iP není ani omylem. Ano, jako chytrý kapesní počítač bez potřeby práce se soubory je iP skvělý, to je bez diskuse. Pokud potřebujete soubory, složky atd., je celkem shit.

  Pro práci se soubory je vhodné používat řešení na bázi cloudu. V tomto ohledu je pak jedno zda uživatel má iP nebo něco jiného. Naopak pro profesionální práci vnímám zabezpečení dat a provázanost iP s ostatními zařízeními jako velmi dobrou. Ostatně kooperativní funkce jsou vázány pouze na cloud. Kde konkrétně vnímáte nedostatky?

  Dnes už se běžně používá cloud i pro kritická data. Ostatně porovnáme-li zabezpečení cloudové služby s běžným telefonem s operačním systémem Android, tak kritická data v takovém zařízení nejsou příliš zabezpečena, což je chyba ze strany výrobců telefonů.

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz