Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás nejzajímavější aplikace, které jsou dnes zcela zdarma. Bohužel, může se stát, že některé aplikace budou opět za plnou cenu, což my však žádným způsobem neovlivníme. Chtěli bychom vás však ujistit, že aplikace byly v době psaní článku zdarma. Pokud se chcete posunovat mezi screenshoty z aplikace, scrollujte do stran. Scrollování by mělo fungovat také na mobilní verzi.

Jestliže si chcete některou z nabízených aplikací stáhnout, klikněte na tlačítko Stáhnout anebo na název dané aplikace. Další možností, jak stahovat aplikace, je použít příslušní QR kód. V mobilní verzi stáhnete aplikaci kliknutím na její název. Velká ikona může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná také pro Apple Watch.

Legend of the Moon

Jestliže rádi hrajete akční RPG, doporučujeme stáhnout si Legend of the Moon. Aplikace je v angličtině, japonštině a korejštině. A na rozdíl od ostatních RPG her nepožaduje platbu v aplikaci.

[appbox appstore id1072463070 oldprice=“25Kč“]

FITIV Sync for Fitbit Activity

Jestliže máte Fitbit náramek, použijte aplikaci FITIV Sync for Fitbit Activity, která synchronizuje trénink měřený náramkem Fitbit s aplikací Zdraví. Aplikace podporuje různé funkce – od měření aktivit přes výpočet BMI až po monitorování váhy.

[appbox appstore id1367933587 oldprice=“49Kč“]

Chord Pickout

Stačí nahrát zvukový soubor a získáte z něj akordy. Je to tak snadné. Potom můžete hrát na kytaru, klavír, ukulele, banjo a další hudební nástroje danou písničku. Otevřete tedy libovolnou skladbu z vaší hudební knihovny a pusťte se do toho.

[appbox appstore id1119690662 oldprice=“249Kč“]

Tone – Perfect Pitch Training

Tone je zábavná a jednoduchá hra, která zlepší váš hudební sluch. Aplikace se pyšní jednoduchým a intuitivním rozhraním.

[appbox appstore id1139019670 oldprice=“99Kč“]

KissAnime – Social HD Anime

KissAnime je jednoduchá aplikace, ve které najdete různé anime a karikatury. Jedná se v podstatě o takovou sociální síť s karikaturami.

[appbox appstore id1385658648 oldprice=“79Kč“]

Film Cam – Film Born Quick Cam

Jednoduchá aplikace Film Cam vám pomůže zachytit snímky originálním způsobem. Dokonce můžete kombinovat různé filtry, nastavovat si rozličné parametry a podobně. –

[appbox appstore id1322446531 oldprice=“25Kč“]

Flascard Pharmacology

Jestliže studujete medicínu a umíte anglicky, potom si stáhněte tuto aplikaci. Obsahuje spoustu informací z dané oblasti. Dokonce jsou zde i různé testy, v rámci nichž si vyzkoušíte, co už všechno umíte a co byste se ještě měli doučit.

[appbox appstore id1375324234 oldprice=“25Kč“]

rychlost_Stisku_iphonex_fb

Související články

Dnes nejčtenější

.