Zavřít reklamu

Každý z nás používá iPhone i na focení. Uživatelé operačního systému iOS se ale dle mého názoru dělí na dva tábory. První tábor si zastává názor, že je nativní aplikace Fotoaparát skvělá a není důvod ji nějakým způsobem obměňovat aplikací třetí strany. Poté je zde druhý tábor, který není s nativní aplikací spokojená, a tak vyhledává různé alternativy pomocí aplikací třetí strany. A přesně pro tento druhý tábor mám skvělou zprávu. Placená aplikace Obscura 2, která slouží jako skvělá náhrada nativní aplikace Fotoaparát, je k dispozici zdarma. V normálním případě ji na App Storu můžete zakoupit za 129 korun, my si ale v dnešním návodu ukážeme postup, jak si ji do našeho zařízení stáhnout zadarmo.

Jak stáhnout aplikaci Obscura 2 zdarma?

Nejprve je nutné, abychom si z App Storu stáhnuli aplikaci Apple Store (ne, nespletl jsem se). Apple Store můžete stáhnout pomocí tohoto odkazu. Po stažení aplikaci otevřeme a v pravém horním rohu klikneme na ikonu uživatele. Poté sjedeme úplně dolů a rozklikneme možnost Nastavení. V nově otevřeném okně rozklikneme poslední možnost, a to Země nebo oblast. Zde poté ze seznamu vybereme úplně poslední kolonku, a to United States a klikneme na Uložit. Apple Store se znovu načte a nyní stačí, abyste v aplikaci sjeli níže, dokud nenarazíte na obrazovku „Featured App – Exclusively for you.“ Zde poté stačí kliknout na Download now for free, a poté znova. Jakmile se objeví notifikace o přesunutí do App Storu, tak klikněte na Continue. Zobrazí se obrazovka s kódem, na které v pravém horním rohu klikneme na Uplatnit. Poté se zobrazí informace o uplatnění – stačí stisknout Hotovo.

Obscura 2 je skvělou náhradou za nativní aplikaci Fotoaparát. Pomocí Obscury 2 můžete fotit do různých formátů, například RAW, HEIC, JPEG, Live Photo nebo například portrét. Samozřejmě nesmí v aplikaci chybět nastavení blesku, mřížka, časovač a přehledná galerie, ve které můžete jednoduše pracovat s vyfocenými fotkami. Aplikace je doopravdy skvělá, a proto byste neměli otálet – zdarma je k dispozici jen do 25. srpna.

obscura2_fb

Související články

Dnes nejčtenější

.