Zavřít reklamu

Společnost Apple včera vydala další aktualizaci betaverze svého operačního systému iOS 12. Jeho oficiální verze se dočkáme již letos na podzim, a novinky, které beta přináší, naznačují opravdu zajímavé možnosti budoucích iPhonů. Poslední beta dokonce napovídá, že bychom se možná mohli dočkat iPhonů s podporou dvou SIM karet.

Lidé, kteří často cestují, nebo ti, kteří třeba ke své práci využívají více telefonních čísel, by iPhone s podporou dvou SIM karet určitě ocenili. Znamenalo by to pro ně totiž mimo jiné i výrazně větší pohodlí, flexibilitu, a odpadla by jim nutnost nosit s sebou kromě iPhonu ještě další zařízení s druhou SIM kartou. Zároveň by mohli využívat všech výhod, které důvěrně znají majitelé zařízení, uzpůsobených na provoz dvou SIM karet najednou.

Podívejte se, jak by mohl vypadat iPhone X Plus. Koncept navrhl Muhsin M. Belaal Auckburaully:

 

A vypadá to, že se možná brzy budeme opravdu moci dočkat nových iPhonů s podporou dual SIM. Redaktoři webu 9to5Mac totiž pečlivě prozkoumali nejnovější aktualizaci betaverzi mobilního operačního systému pro jablečná zařízení iOS 12 a zjistili, že Apple s velkou pravděpodobností na těchto zařízeních pracuje. Řetězec kódu v operačním systému totiž odkazuje na „second SIM status“ a „second SIM tray status“, což naznačuje, že se možná iPhone se slotem na dvě SIM karty aktuálně nachází ve stádiu vývoje.

secondsim
Zdroj: 9to5Mac

Nejedná se sice o první případ, kdy se rozhořely spekulace o této možnosti, výše uvedená skutečnost ale ukazuje, že produkce tohoto typu iPhonu je blíže, než kdy dříve. Zatím není zcela jasné, zda se bude jednat o iPhony, které Apple vydá ještě letos, řada uživatelů v to ale jistě doufá. Cupertinská společnost by podle očekávání měla nové modely iPhonů vydat letos v září – nechme se tedy překvapit.

iPhone X Plus concept FB

Dnes nejčtenější

.