Zavřít reklamu

Leto už každoročne býva časom veľkých zliav a sezónnych výpredajov, čomu sa nevyhla ani platforma zariadení s operačným systémom iOS. Štúdio Square Enix, ktoré je zodpovedné sa svetoznáme počiny v podobe Nier, Tomb Raider alebo Final Fantasy, sa rozhodlo potešiť všetkých majiteľov iPhonov a iPadov vo forme zníženej ceny na posledné menované tituly. Všetky hry zo série Final Fantasy si teraz môžeme zaobstarať za sympatické ceny.

Napriek tomu, že ikonické diely ságy ako Final Fantasy VIII alebo Final Fantasy X na jablčných zariadeniach stále chýbajú, určite je z čoho vyberať. Ak sa považujete za hardcore hráča, ktorý vyhľadáva nostalgické herné tituly, určite by vám nemali ujsť jednotlivé diely ako Final Fantasy IV: After The Years, alebo otvárajúci titul celej ságy. V ponuke je vyše 10 zľavnených titulov legendárnej hernej série, ktoré si môžete vychutnať ako na iPhone tak aj na iPade.

Sága Final Fantasy zabáva videohernú komunitu už od roku 1987

Okrem klasických dielov, nájdeme vo výpredaji aj spin-offy série ako Dimensions alebo Dimensions II, ktoré su čiastočne dostupné zdarma. Cena jednotlivých titulov však nie je vôbec alarmujúca, nakoľko je herný obsah zahrnutý vo veľkom množstve. K otázke vydania ôsmeho a desiateho dielu sa zatiaľ štúdio Square Enix nevyjadrilo, no je možné predpokladať, že sa ich možno dočkáme ešte počas tejto sezóny.

Vývojári taktiež pracujú na kompatibilite gamepadov a herných doplnkov pre iOS verziu, s čím je samozrejme spojené aj množstvo patchov a vylepšení v užívateľskom rozhraní. Uvidíme teda, kedy sa dočkáme chýbajúcich prvkov kompletnej ságy a či vôbec budeme svedkami oficiálneho vyjadrenia zo strany Square Enix. Zľavy na dané tituly sú však určite vítanou skutočnosťou, preto neváhajte a zaobstarajte si jeden z dielov Final Fantasy aj vy, pokiaľ beží veľký letný výpredaj. Kompletnú hernú knižnicu od Square Enix nájdete v nasledujúcom odkaze.

Final

Dnes nejčtenější

.