Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Když se rozhodnete pro pořízení nové hračky od Applu, většinou se musíte již dopředu smířit s tím, že za ní pořádně zaplatíte. Jablečné produkty se totiž v žádném případě neřadí mezi ty nejlevnější. Čas od času se ale i ony dostanou do různých výprodejů, ve kterých je lze sehnat o tisíce korun levněji, což valná většina z vás určitě ocení. A právě jeden takový výprodej odstartoval na Alze. 

Největší tuzemský obchod s počítači a elektronikou rozjel akci Masakr cen, v rámci níž lze nyní sehnat spousta produktů s nakousnutým jablkem ve znaku o tisíce korun levněji. Pořídit si tak můžete například velmi oblíbený iPhone SE za skutečně příznivé ceny začínající na 7599 korunách. Tento model naleznete na Alze jak ve všech barevných variantách, tak i se všemi kapacity úložišť. Pokud jste ale milovníky větších displejů, nenechte si ujít nabídku 4,7” iPhonů 6, 6s7. I všechny tyto modely se totiž dočkaly výrazného zlevnění v řádu několika tisíc korun. Přestože jsou už minimálně modely 66s staršího data, službu vám ještě pěkných pár let rozhodně udělají. Lví podíl na tom bude mít i chystaný iOS 12, který by měl výkon a svižnost starších telefonů pořádně rozpumpovat a vytvořit z nich stroje, které nic nedarují ani těm nejnovějším vlajkovým lodím. 

Vybírat můžete i z “pluskových” verzí iPhonů – konkrétně z iPhonu 6s PlusiPhonu 7 Plus. Zatímco “šest esko” se tváří pouze jako zvětšený 4,7” model, iPhone 7 Plus nabízí oproti svému menšímu bratříčkovi vylepšení ve formě duálního fotoaparátu na zádech, díky kterému lze pořídit prvotřídní fotografie.

Je libo iPhone 7 nebo iPhone 7 Plus?:

Krom zcela nových věcí ale naleznete v Masakru cen i věci rozbalené, zánovní či použité, jejichž cena je díky tomu samozřejmě nižší. Namátkou lze zmínit rozbalený HomePod, při jehož nákupu ušetříte zhruba 500 korun. Výrazně ušetřit jde i na Apple Watch všech řad a velikostí, které se dají též sehnat o tisíce korun levněji. Potěší ale i použité MacBooky či tuny různého příslušenství, mezi kterým naleznete například silikonová pouzdra pro iPady, jejichž ceny též padly o desítky procent. 

iPhone

Dnes nejčtenější

.