Cenový masakr je tu: Produkty od Applu nyní seženete o tisíce korun levněji

Komerční sdělení: Když se rozhodnete pro pořízení nové hračky od Applu, většinou se musíte již dopředu smířit s tím, že za ní pořádně zaplatíte. Jablečné produkty se totiž v žádném případě neřadí mezi ty nejlevnější. Čas od času se ale i ony dostanou do různých výprodejů, ve kterých je lze sehnat o tisíce korun levněji, což valná většina z vás určitě ocení. A právě jeden takový výprodej odstartoval na Alze. 

Největší tuzemský obchod s počítači a elektronikou rozjel akci Masakr cen, v rámci níž lze nyní sehnat spousta produktů s nakousnutým jablkem ve znaku o tisíce korun levněji. Pořídit si tak můžete například velmi oblíbený iPhone SE za skutečně příznivé ceny začínající na 7599 korunách. Tento model naleznete na Alze jak ve všech barevných variantách, tak i se všemi kapacity úložišť. Pokud jste ale milovníky větších displejů, nenechte si ujít nabídku 4,7” iPhonů 6, 6s7. I všechny tyto modely se totiž dočkaly výrazného zlevnění v řádu několika tisíc korun. Přestože jsou už minimálně modely 66s staršího data, službu vám ještě pěkných pár let rozhodně udělají. Lví podíl na tom bude mít i chystaný iOS 12, který by měl výkon a svižnost starších telefonů pořádně rozpumpovat a vytvořit z nich stroje, které nic nedarují ani těm nejnovějším vlajkovým lodím. 

Vybírat můžete i z “pluskových” verzí iPhonů – konkrétně z iPhonu 6s PlusiPhonu 7 Plus. Zatímco “šest esko” se tváří pouze jako zvětšený 4,7” model, iPhone 7 Plus nabízí oproti svému menšímu bratříčkovi vylepšení ve formě duálního fotoaparátu na zádech, díky kterému lze pořídit prvotřídní fotografie.

Je libo iPhone 7 nebo iPhone 7 Plus?:

Krom zcela nových věcí ale naleznete v Masakru cen i věci rozbalené, zánovní či použité, jejichž cena je díky tomu samozřejmě nižší. Namátkou lze zmínit rozbalený HomePod, při jehož nákupu ušetříte zhruba 500 korun. Výrazně ušetřit jde i na Apple Watch všech řad a velikostí, které se dají též sehnat o tisíce korun levněji. Potěší ale i použité MacBooky či tuny různého příslušenství, mezi kterým naleznete například silikonová pouzdra pro iPady, jejichž ceny též padly o desítky procent. 

|
29
Leitz

Diskuze

  Pavel Jayden Nohava

  Iphone SE ktery je vykonejsi nez 6 a je i levnejsi, WTF???

  Reagovat

  Kdo by chtěl jablko když to nic neumí 😂 srovnávací testy když porovnávají telefony Applu a jiné mě vždy pobaví protože jablko vždy prohraj. Jsou pomalé konektivita nulová a výdrž baterie směšná. Divím se že někdo zaplatí za takovou shit značku

  Reagovat

  Fakt nic neumí a prohrávají srovnávačky? Tak to je dobře, že je nekupujete, jste asi jeden z mála velmi chytrých. Potvrzuje to i fakt, že jakožto apriori hater chodíte na stránky o Applu a aktivně komentujete. Budete asi velmi úspěšný mladý muž.

  Reagovat

  Stejně jako jsem si zvyknul, že na Alze lžou se slevami, tak jsem si zvyknul, že tady zase obdobně nekriticky a neobjektivně vychvalují produkty Applu. Spousta zákazníků Alzy i čtenářů letemsvětemapplem problematice moc nerozumí a tak je snadné je obalamutit.

  Reagovat

  Článek úplně o ničem. IPhone SE se dá už nějakou dobu pořídit za 6500 Kč. Takže ano je to masakr když to nazvou masakr cen a nabízejí to za běžnou cenu.

  Reagovat

  Tak většina z toho jsou pseudoslevy – stačí si to projet přes https://www.slewik.com/cs/ , nicméně třeba tyhle dva jsou na tom cenově fakt dobře – Apple iPhone 6s 64GB Space Gray (Alza 10768 Kč) nebo Apple iPhone 7 128GB Černý (Alza 13188 Kč), jen ta 12ti měsíční záruka 🙂

  Reagovat

  Alza se stala díky své obrovské režii velmi drahou firmou.
  Ať chci koupit cokoliv, téměř nikdy to v Alze není za akceptovatelnou cenu.
  Za posledních pár let jsem při nákupech různé elektroniky utratil odhadem několik set tisíc korun, ale Alze jsem z této sumy odevzadl pouhý zlomeček.
  Pro mě je naprosto nepochopitelné, proč tam ti lidé nakupovat chodí.
  Zřejmě jsou tak bohatí, že úplně zbytečně vyhozených pár set nebo pár tisíc korun jim vůbec nevadí. Druhá možnost je, že jsou tak hloupí či tak líní, že si levnějšího dodavatele zboží nejsou ochotni či schopni najít.

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz