Zavřít reklamu

Komerční sdělení: 3D Tvrzená skla na iPhone X trápil jeden malý nedostatek. Prach. Ten se dostával pod proximity senzor, Face ID či přední kameru a mohl tak reálně zhoršovat kvalitu přední kamery, nebo fungování senzorů. Nové Vylepšené 3D Tvrzené sklo na iPhone X ovšem všechny tyto problémy řeší.

Proč vlastně používat ochranné sklo?

Ochranná skla mají za úkol ochránit displej iPhonu od poškození. Všichni to jistě znáte, přestože střežíte svůj iPhone jako oko v hlavě, stačí chvilková nepozornost a iPhone padá. Nejčastěji zavadíte o kabel při nabíjení a iPhone pak sletí ze stolu. Riziko poškození displeje v tomto případě je opravu vysoké. Zde přichází na řadu Tvrzená skla, která absorbují náraz a buď se celý pád obejde bez poškození, nebo dojde k praskutní Tvrzeného skla. Je ovšem lepší vyměnit v takovém případě Tvrzené sklo za pár stovek než investovat několik tisíc do výměny displeje iPhonu.

Vylepšené 3D Tvrzené sklo na iPhone X (PREMIUM)

Jedním z nejlepších skel pro iPhone X které můžete sehnat je toto prémiové, které v nedávné době prošlo lehkou úpravou. Přestože i první verze tohoto skla se těšila veliké oblivě uživatelů, měla menší neduh. Pokud jste iPhone nosili v prašném prostředí, docházelo k zanášení proximity senzorů, FaceID a přední kamery. Ano, všechno se dalo velice snadno vyčistit. Opratrně jste nadzvednuli ochranné sklo a setřeli prach a odlepili nečistoty. Abyste se tomuto kroku vyhnuli a žádný ze senzorů se Vám nezanášel, Tvrzené sklo prošlo menší obměnou. Vy si tak můžete níže prohlédnout Vylepšené 3D Tvrzené sklo na iPhone X.

Vylepšené 3D Tvrzené sklo na iPhone X má elegantněji zpracovanou horní část. V horní části disponuje pouze jedním výřezem na sluchátko. Ostatní senzory jsou kryty průhledným Tvrzeným sklem, takže nedochází k zanášení senzorů prachem. Navíc se velice snadno aplikuje, takže se nemusíte obávat, že byste si nezvládli sklo nalepit sami z pohodlí domova. Nebudete-li si na aplikaci věřit, můžete se zastavit na prodejně Tvrzenýsklo.cz a nechat si sklo ZDARMA nalepit. Adresa kamenné prodejny:

Ostrovského 32, Praha 5, 155 00

Součástí balení jsou také čistící hadříky, kterými snadno očistíte povrch iPhonu před aplikací. V balení se také nachází manuál, podle kterého je doporučené postupovat při aplikaci. Budete-li se řídit těmito radami, nemůžete aplikaci skla pokazit.

Kde Tvrzené sklo zakoupit a kde uplatnit slevu pro čtenáře magazínu?

Pro čtenáře magazínu LetemSvětemApplem je připravený speciální slevový kód: LSA, který může uplatnit pouze prvních 20 kupujících. Díky těmto 3 písmenkům získáte 20% slevu na všechny produkty z eshopu Tvrzenýsklo.cz – Slevový kód je možné uplatnit v prvním kroku nákupního košíku do kolonky SLEVY A DOPLŇKY. Po zadání kódu se Vám cena automaticky poníží.

3D Tvrzené sklo na iPhone X můžete zakoupit pomocí přiloženého odkazu zde!

3D Tvrzené sklo na iPhone X - LSA úvodní

Související články

Dnes nejčtenější

.