Zavřít reklamu

10 iOS aplikací, které dnes stáhnete zdarma (24.7.2018)

Připravili jsme pro vás nejzajímavější aplikace, které jsou dnes zcela zdarma. Bohužel, může se stát, že některé aplikace budou opět za plnou cenu, což my však žádným způsobem neovlivníme. Chtěli bychom vás však ujistit, že aplikace byly v době psaní článku zdarma. Pokud se chcete posunovat mezi screenshoty z aplikace, scrollujte do stran. Scrollování by mělo fungovat také na mobilní verzi.

Jestliže si chcete některou z nabízených aplikací stáhnout, klikněte na tlačítko Stáhnout anebo na název dané aplikace. Další možností, jak stahovat aplikace, je použít příslušní QR kód. V mobilní verzi stáhnete aplikaci kliknutím na její název. Velká ikona může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná také pro Apple Watch.

Ruler – tape measure length

Prostřednictvím rozšířené reality můžete snadno změřit předmět, místnost či cokoliv jiného, a to pouze za použití iPhonu, respektive iPadu. Aplikace Ruler funguje jako jednoduché pravítko i pravítko pro perimetrické měření.

Ruler - tape measure length
Ruler - tape measure length
Price: 25Kč Free

FaceCrypt Plus Cyber Vault

Skrze aplikaci FaceCrypt Plus Cyber Vault zašifrujete hesla, dokumenty, bankovní účet, údaje ke kreditní kartě, obrázky a další soubory na iPhonu. Aplikace kombinuje několik způsobů šifrování – Face ID, Touch ID, heslo a další personalizované uzamykací metody.

FaceСrypt Plus Cyber Vault
FaceСrypt Plus Cyber Vault
Developer: Jarcom Ltd
Price: 179Kč Free+

Web Tools: Web Inspector

Web Tools: Web Inspector je multifunkční nástroj pro správu webových stránek. Pomocí aplikace můžete pracovat se soubory, sledovat stabilitu webových stránek, spravovat server a testovat nové funkce. Dále aplikace obsahuje nástroje pro http testy, kontrolu dostupnosti webových stránek pomocí IP adresy a test rychlosti internetu.

Web Tools: Internet Speed Test
Web Tools: Internet Speed Test
Developer: Dmitry Dudarenko
Price: 25Kč 25,00 Kč+

Groovy – Travel Camera

Velice oblíbenou aplikací pro focení je Groovy – Travel Camera, která obsahuje spoustu krásných filtrů vytvořených profesionálními fotografy. Dále skrze aplikaci provedete i základní úpravy fotografií, a potom výsledné snímky můžete zveřejnit na některé ze sociálních sítí.

Sana - Travel Camera
Sana - Travel Camera
Developer: hong kijong
Price: 49Kč 49,00 Kč

Bouncey!

Dnes jsou nákupy v aplikaci Bouncey! zcela zdarma. Jedná se o skvělou zábavnou hru se skákacím míčem. Sbírejte drahokamy pro zvýšení skóre a dejte si pozor na překážky.

Bouncey!
Bouncey!
Developer: Noah Mills
Price: 25Kč Free+

Mini for Facebook – with Lock Feature

Jestliže hledáte odlehčenou aplikaci Facebooku, nabízí se vám Mini for Facebook – with Lock Feature. Disponuje funkcí uzamčení a chrání vaše osobní údaje na Facebooku.

Mini for Facebook - with Lock Feature
Mini for Facebook - with Lock Feature
Developer: surendra kumar
Price: 25Kč 25,00 Kč

Love Test Meter

Chcete zjistit, zda se s člověkem, do něhož jste zamilovaná (zamilovaný), k sobě hodíte? Vyzkoušejte kalkulačku lásky.

VisualX – After Camera Effects

VisualX je další skvělá aplikace pro úpravu fotografií. Snadno je oříznete, upravíte, otočíte, přidáte do nich text, filtry a další efekty. Potom fotku můžete přímo z aplikace zveřejnit na sociální síti.

VisualX Photo Editor & Effects
VisualX Photo Editor & Effects
Developer: Nitish Mishra
Price: 49Kč 49,00 Kč

Documents Pro-Privacy Manager

Pro správu osobních údajů, kontaktů, webových stránek, fotografií, hudby, videí a dalších dokumentů slouží aplikace Documents Pro-Privacy Manager. Samozřejmostí je podpora více uživatelských účtů a hesel.

Documents Pro-Privacy Manager
Documents Pro-Privacy Manager
Developer: Nut Games
Price: 79Kč 79,00 Kč

Password Safe – iPassSafe

Pro ochranu soukromí slouží aplikace Password Safe – iPassSafe, která je vhodná jak na iPhone, tak i iPod touch.

Password Safe - iPassSafe
Password Safe - iPassSafe
Developer: Netanel Software
Price: 99Kč 99,00 Kč


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek