Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás nejzajímavější aplikace, které jsou dnes zcela zdarma. Bohužel, může se stát, že některé aplikace budou opět za plnou cenu, což my však žádným způsobem neovlivníme. Chtěli bychom vás však ujistit, že aplikace byly v době psaní článku zdarma. Pokud se chcete posunovat mezi screenshoty z aplikace, scrollujte do stran. Scrollování by mělo fungovat také na mobilní verzi.

Jestliže si chcete některou z nabízených aplikací stáhnout, klikněte na tlačítko Stáhnout anebo na název dané aplikace. Další možností, jak stahovat aplikace, je použít příslušní QR kód. V mobilní verzi stáhnete aplikaci kliknutím na její název. Velká ikona může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná také pro Apple Watch.

Ruler – tape measure length

Prostřednictvím rozšířené reality můžete snadno změřit předmět, místnost či cokoliv jiného, a to pouze za použití iPhonu, respektive iPadu. Aplikace Ruler funguje jako jednoduché pravítko i pravítko pro perimetrické měření.

[appbox appstore id1082255420 oldprice=“25Kč“]

FaceCrypt Plus Cyber Vault

Skrze aplikaci FaceCrypt Plus Cyber Vault zašifrujete hesla, dokumenty, bankovní účet, údaje ke kreditní kartě, obrázky a další soubory na iPhonu. Aplikace kombinuje několik způsobů šifrování – Face ID, Touch ID, heslo a další personalizované uzamykací metody.

[appbox appstore id740191873 oldprice=“179Kč“]

Web Tools: Web Inspector

Web Tools: Web Inspector je multifunkční nástroj pro správu webových stránek. Pomocí aplikace můžete pracovat se soubory, sledovat stabilitu webových stránek, spravovat server a testovat nové funkce. Dále aplikace obsahuje nástroje pro http testy, kontrolu dostupnosti webových stránek pomocí IP adresy a test rychlosti internetu.

[appbox appstore id1282464679 oldprice=“25Kč“]

Groovy – Travel Camera

Velice oblíbenou aplikací pro focení je Groovy – Travel Camera, která obsahuje spoustu krásných filtrů vytvořených profesionálními fotografy. Dále skrze aplikaci provedete i základní úpravy fotografií, a potom výsledné snímky můžete zveřejnit na některé ze sociálních sítí.

[appbox appstore id1299599642 oldprice=“49Kč“]

Bouncey!

Dnes jsou nákupy v aplikaci Bouncey! zcela zdarma. Jedná se o skvělou zábavnou hru se skákacím míčem. Sbírejte drahokamy pro zvýšení skóre a dejte si pozor na překážky.

[appbox appstore id1353008234 oldprice=“25Kč“]

Mini for Facebook – with Lock Feature

Jestliže hledáte odlehčenou aplikaci Facebooku, nabízí se vám Mini for Facebook – with Lock Feature. Disponuje funkcí uzamčení a chrání vaše osobní údaje na Facebooku.

[appbox appstore id1088589740 oldprice=“25Kč“]

Love Test Meter

Chcete zjistit, zda se s člověkem, do něhož jste zamilovaná (zamilovaný), k sobě hodíte? Vyzkoušejte kalkulačku lásky.

[appbox appstore id417628230 oldprice=“25Kč“]

VisualX – After Camera Effects

VisualX je další skvělá aplikace pro úpravu fotografií. Snadno je oříznete, upravíte, otočíte, přidáte do nich text, filtry a další efekty. Potom fotku můžete přímo z aplikace zveřejnit na sociální síti.

[appbox appstore id1044509958 oldprice=“49Kč“]

Documents Pro-Privacy Manager

Pro správu osobních údajů, kontaktů, webových stránek, fotografií, hudby, videí a dalších dokumentů slouží aplikace Documents Pro-Privacy Manager. Samozřejmostí je podpora více uživatelských účtů a hesel.

[appbox appstore id1322891703 oldprice=“79Kč“]

Password Safe – iPassSafe

Pro ochranu soukromí slouží aplikace Password Safe – iPassSafe, která je vhodná jak na iPhone, tak i iPod touch.

[appbox appstore id410824816 oldprice=“99Kč“]

iPhone X screenshot FB

Související články

Dnes nejčtenější

.