Zavřít reklamu

Pravidelně vám přinášíme seznam několika zajímavých macOS aplikací a her z Mac App Storu a ze Steamu, které jsou v daný den zdarma či za zvýhodněnou cenu. Snažíme se vybírat jen ty nejzajímavější, které by vám mohly být k užitku. Bohužel, může se stát, že aplikace opět sklouzne k původní ceně, což však neovlivníme.

Aplikaci získáte tak, že kliknete na tlačítko Stáhnout či na název aplikace. Ke stažení aplikace můžete použít také QR kód. Mezi screenshoty můžete scrollovat do stran, což by mělo fungovat i v mobilní verzi. Jestliže se vám náhled nezobrazuje správně, stačí stránku aktualizovat.

DeskCover

Pokud vám vadí nepořádek, který jste si udělali na ploše, použijte aplikaci DeskCover, která vám umožní nepořádek na ploše jedním jediným kliknutím myši skrýt.

[appbox appstore id1257711898 oldprice=“129Kč“]

ScriptFlow

ScriptFlow je pomocný nástroj, prostřednictvím něhož si můžete ukládat jednotlivé části kódu na iCloud. Průběžně tak můžete aktualizovat úryvky kódu ve všech zařízeních. Zároveň máte přístup ke kódu z jakéhokoliv jablečného zařízení, k němuž jste přihlášení přes svůj iCloud.

[appbox appstore id994939623 oldprice=“79Kč“]

PhotoselectSweeper

Velice užitečnou aplikací je PhotoselectSweeper, která slouží k tomu, aby vám pomohla seskupit podobné fotky anebo duplikovat obrázky. Prostřednictvím aplikace tedy z počítače odstraníte obrázky, které v něm máte uložené vícekrát.

[appbox appstore id983167838 oldprice=“199Kč“]

Slevy her na macOS ze Steamu

Digital Siege

[appbox steam simple 885090 oldprice=5,69€]

Memory Trainer

[appbox steam simple 893740 oldprice=0,79€]

The Harbinger’s Head

[appbox steam simple 884400 oldprice=2,39€]

Unnatural

[appbox steam simple 884410 oldprice=2,39€]

Macbook-Air-Gaming-fb

Související články

Dnes nejčtenější

.