Zavřít reklamu

Nových operačních systémů pro naše jablečná zařízení se dočkáme už za pár měsíců. I přesto je však stále co  zlepšovat a upravovat, a tak před malou chvílí Apple vydal už čtvrtou betaverzi operačních systémů iOS, watchOS a tvOS určenou pro vývojáře.

Nové verze systémů obsahují spousty vylepšení, mezi které patří u iPhonu například skvělé stohování notifikací stejného druhu či novinka Čas u obrazovky, díky které zjistíte, kolik času trávíte na svém iPhonu či iPadu. Apple Watch se systémem watchOS 5 se zase dočkají režimu vysílačky, díky kterému budeme moci velmi jednoduše volat s uživateli využívajícími Apple Watch. macOS Mojave (jehož čtvrtou betu Apple zpřístupnil vývojářům už včera) přináší na jablečné počítače tmavý režim, díky kterému dostane váš Mac nádech luxusu. O zbytku novinek si můžete počíst v našich starších článcích, které na našem webu naleznete.

Takto probíhalo představení iOS 12:

Vzhledem k tomu, že jsme se dnes dočkali uvolnění čtvrté bety pro vývojáře, se dá očekávat, že se v následujících dnech dočkáme i třetí bety pro veřejné beta testery. Veřejným testerem se může stát každý, kdo se přihlásí k testování na webu beta.apple.com. Pak už stačí jen postupovat dle pokynů.

O všech novinkách, které se v betách objeví, vás budeme samozřejmě informovat a detailně vám je v průběhu zítřka představíme. Do prozkoumávání nových systémů se však samozřejmě můžete zapojit i vy a o své objevy se podělit do komentářů. 

iOS 12 FB

Související články

Dnes nejčtenější

.