Zavřít reklamu

Tvorcovia najpopulárnejšieho herného titulu súčasnosti nezabúdajú pridávať stále nový obsah, ktorým sa snažia udržať si gigantickú hernú komunitu. V poslednom update 4.5 sme sa dočkali očakávanej funkcie, ktorá stvárňuje tréningové pole, na ktorom sa hráči môžu zdokonaľovať a zbierať skúsenosti. Playground mód však už onedlho zavrie svoje brány, z dôvodu, ktorý je pre tvorcovské štúdio Epic Games doslova neodkladateľný.

Podľa vyhlásenia Epic Games sa s módom Playground rozlúčime už tento štvrtok, presnejšie 12. júla (července). Dôvod je však o niečo pozitívnejší, ako by sme mohli čakať. Nejedná sa o úplné a permanentné odstránenie, nakoľko sa tréningový režim v hre s určitosťou ukáže. Musí však prejsť niekoľkými úpravami a dostať sa zo svojej surovej formy k vybalancovanejšiemu systému.

Vyskúšali ste už playground mód? Ak nie, urobte tak skôr, ako bude z hry dočasne odstránený.

Do módu by mala pribudnúť možnosť bojov 1vs1 a 2vs2, namiesto momentálnej funkcie jedného hráča, ktorého môžu dopĺňať až traja spoluhráči zároveň. Dočkáme sa tiež možnosti upravovania cudzích stavieb a štruktúr, čo je vítaná, no zároveň dosť zákerná funkcia. Okrem toho sa hra dočká aj niekoľkých bug fixov, vylepšení grafického prostredia v spomínanom režime a poupravenia damage systému.

Vo vyjadrení tvorcovia síce ubezpečujú fanúšikov, že sa herný režim vráti, no konkrétny dátum nešpecifikovali. Mnohým hráčom však nejde do hlavy skutočnosť, prečo sa Epic rozhodol tento mód úplne odstrániť a nie len ošetriť  v rámci ďalšej veľkej aktualizácii. Dovtedy by sa hráči mohli ďalej zlepšovať a objavovať možnosti, vďaka ktorým sa ich herné schopnosti stále umocňujú. Pravdepodobné je, že vo vylepšenom Playgrounde sa dočkáme aj nových máp a rady čerstvých možností, no to si zatiaľ štúdio necháva samo pre seba. Nechajme sa teda prekvapiť čoho všetkého sa dočkáme. O informáciách ohľadom chystaného upgradu Playground módu, ako aj o ostatných novinkách vás budeme informovať.

Fortnite

Dnes nejčtenější

.