Zavřít reklamu

Vzpomínáte si, jaká myšlenka se vám honila hlavou, když jste poprvé viděli selfie tyč s telefonem, na který se dotyčný fotografoval? Vsadím se, že většině z vás proběhlo hlavou něco typu “to snad nemyslí vážně”, či “dělá si dotyčný legraci?”. Přesto jsme ale tuto věci již víceméně přijali za svou a pokud potkáme někoho se selfie tyčkou v ruce nyní, žádný údiv to již nevyvolá.Těžko však říci, zda bychom si zvykli na produkt, který se nedávno představil na módní show návrháře Johna Galliana, kreativního ředitele značky Maison Margiela.

John “osadil” některé své modelky držáky na iPhone, které lze podle všeho připnout víceméně na vše. U modelek je tak nalezneme například na jejich nohou či na rukou. Umístěná na noze ale převládá. Těžko však říci, k k čemu je vlastně takovýto doplněk dobrý a zda je vůbec reálné, aby našel uplatnění. Rozhodně se totiž nejedná o nenápadný doplněk, který navíc nejspíš bude pří chůzi jeho vlastníkům překážet. Na druhou stranu by ale mohly na takto umístěný iPhone vznikat poměrně zajímavé fotky a videa.

A co si myslíte vy? Je podle vás něco takového jen šílený módní výstřelek, nebo již žijeme v tak pokročilém světě, ve kterém bychom byli schopni i takto netradiční věci tolerovat? O své názory se určitě podělte do komentářů, jelikož nás zrovna u tohoto článku velmi zajímají. 

drzak na iphone na bote

Dnes nejčtenější

.