Zavřít reklamu

Apple před několika hodinami zveřejnil na svém YouTube kanálu další reklamu na iPhone X, kterou pojmenoval jako Memory. Apple v reklamě vyzdvihuje Face ID, tedy systém pro rozpoznávání obličeje, přičemž ukazuje, že Face ID dokáže plnohodnotně nahradit klasická hesla, která zadáváte například při přihlašování do aplikací a k účtům na webových stránkách.

Apple pojal reklamu na Face ID trochu humorně. V podstatě se jedná o hru, která zkouší paměť. Hostitel položí soutěžícímu poslední otázku. „Dnes ráno jste si vytvořil heslo pro vstup do internetového bankovnictví. Jaké heslo to bylo?“

Soutěžící se snaží vzpomenout si na heslo, až nakonec si vzpomene, že si vytvářel heslo přes iPhone X pomocí Face ID. Vytáhne z kapsy iPhone X, podívá se na něj a zařízení automaticky zadá heslo do webové stránky, a tím soutěžící vyhrává. „Vaše tvář je vaše heslo,“ ukazuje se na konci reklamy.

Reklama Memory je jednou z několika reklam, které cupertinská společnost vytvořila za účelem propagace funkcí iPhonu X, jako jsou Face ID, Animoji, Portrét a podobně.

Apple zřejmě níže uvedenou reklamu začne vysílat ve Spojených státech amerických v televizích a na sociálních sítích.

https://youtu.be/vcsGu9ug9J4

Face ID

Dnes nejčtenější

.