Zavřít reklamu

Apple láká v nových reklamách na iPad 6. generace a jeho skvělé vlastnosti

|
4

Apple i dnes pokračuje ve své reklamní masáži, kterou chce zákazníky nalákat na koupi jeho produktů či je minimálně přesvědčit, že to je právě on, kdo má nejspolehlivější či nejpropracovanější technologie. Nejinak tomu je i v nové čtveřici reklam, ve které jablečná společnost poukazuje na užitečnost jeho nového iPadu 6. generace, který vyniká hlavně v kombinaci s Apple Pencil. 

Takto to vypadalo, když Apple představoval iPad šesté generace:

Ve všech čtyřech reklamách je iPad vyobrazován jako parádní alternativa za klasické učebnice, poznámkové bloky či počítače, jelikož je výborně skladný a přesto zvládne většinu běžných úkonů levou zadní. 

Na nové reklamní spoty se můžete podívat zde:

Jak můžete sami vidět, zvěst, kterou nám chce Apple reklamami předat, je velmi jednoduchá – iPad dokáže skutečně výrazně ulehčit život, což platí ve spojení s Apple Pencil dvojnásob. Tu jsme si sice mohli ještě donedávna užít pouze na drahých iPadech Pro, v březnu však Apple na první letošní konferenci představil nový iPad 6. generace, který krom parádní ceny zaujme právě podporou Apple Pencil. Ostatně, i my v redakci jsme tento kousek recenzovali a i s odstupem času na něj vzpomínáme jako na velmi povedený kousek, se kterým se nám jen těžko loučilo.


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek