Apple vydal 5. bety iOS 11.4.1 a macOS 10.13.6

Jablečná společnost nepokračuje jen v pracích na nových operačních systémech pro rok 2018, ale také dokončuje práce na stávajících iOS 11, macOS 10.13, tvOS 11 a watchOS 4. Dnes v noci proto uvolnila páté bety iOS 11.4.1 a macOS 10.13.6 pro vývojáře, čímž de facto potvrdila, že uvolnění těchto systémů je již za dveřmi a proběhnout by mohlo teoreticky již příští týden.

Nové verze stávajících systémů žádné viditelné novinky nepřináší. Podle všech dostupných informací se v nich Apple zaměřuje jen na opravu chyb, které se mu nepodařilo v předešlých verzích systémů opravit. Žádné kritické chyby to ale nejspíš s ohledem na zdlouhavé testování nebudou. Přesto je chce Apple před vydáním nových systémů odstranit, aby se s nimi nemuseli uživatelé, kteří se rozhodnout neupgradovat, potýkat.

|
7
Leitz

Diskuze

  Žádné kritické chyby…. Jak už psali ostatní přispívající, baterie je žalostná. Mám 6S necelý rok a po aktualizaci tragédie. Je sice strašně krásný, že Apple vydává hromadně aktualizaci, za to má velké plus proti konkurenci, ale možnost downgradu na předešlou verzi je časově omezená a to vidím jako velké negativum. Jako když něco totálně dojebou, proč bych nemohl přejít na predešlou verzi třeba za měsíc? Komplexně chápu, proč se snaží držet uživatele na nejnovějším systému, ale když něco nefunguje na nové verzi a ve staré to fungovalo bez problému, proč já mám předčasně odrovnat nabíjecí cykly baterie a pořizovat kvůli tomu novou? Bohužel teď telefon používám výhradně na datech a vypadá to, že to problém s baterii řeší, ale ruku na srdce…. Za tohle jsem platil nemalé peníze?

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz