Zavřít reklamu

Pretekárske tituly typu Asphalt a Real Racing sú určite známe každému majiteľovi iPhonu či iPadu, ktorý aspoň raz za čas navštívi hernú kategóriu v digitálnom obchode App Store. Arkády spojené s tuningom vozidiel, vyhrávaním jednotlivých turnajov a rýchlej jazdy sú bez pochyby jednými z najobľúbenejších a najvyhľadávanejších titulov v prípade mobilných zariadení. Racingová hra však nemusí disponovať nadupaným grafickým spracovaním a množstvom herných módov na to, aby zaujala. Mrknite na prichádzajúci titul Best Rally, ktorý ukazuje netradičnú stránku pretekárskych hier.

Hra Best Rally zachytáva zábavnú verziu pretekov, kde ste vy svojím vlastným nepriateľom. Vaše schopnosti manévrovať a vyhýbať sa prekážkam na hernej obrazovke totiž rozhodnú o vašom úspechu. Nejedná sa o tradičný pretekársky titul, takže iné vozidlo ako to vaše by ste na mape hľadali márne. Priebeh hry spočíva v prekonávaní jednotlivých levelov na báze preskakovania, vyhýbania sa a obchádzania jednotlivým bariéram.

Tvorcovia hry zo štúdia Oddrok, sa očividne nechali inšpirovať heslom „v jednoduchosti je krása“, čo sa im naozaj podarilo. Jednoduché grafické spracovanie v doplnení o výborne vykonštruovanú funkciu ovládania pôsobí na pohľad veľmi lákavo. Arkádová hra s minimalistickým spracovaním ponúkne viacero typov prekážok, ktorým sa budete musieť vyhnúť. Okrem klasických skokanských mostíkov, slučiek a serpentín si budete musieť poradiť aj s otváracími rampami, alebo dierami v strede jazdnej dráhy. Mimo pohotovostnej stránky tak zapojíte aj štipku strategického zmýšľania, ktoré dopomôže k úspešnému zvládnutiu jednotlivých herných levelov.

Hra ponúkne celkovo 30 levelov pri svojom oficiálnom spustení. Ďalších misií by sme sa mali dočkať v jednotlivých aktualizáciách. Ak ste fanúšikom racingových počinov a nebránite sa minimalistickým a Indie titulom, Best Rally si určite zaslúži vašu pozornosť. Hra vychádza už čoskoro, no predobjednať si ju môžete už teraz.

  • Hra Best Rally pre iOS výjde už 5. júla (července) zdarma v App Store

[appbox appstore id1062844836]

Best Rally

Související články

Dnes nejčtenější

.