Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

Wideshow
Wideshow je jednoduchá, ale velmi výkonná a užitečná aplikace pro všechny, kteří rádi fotí a svá díla si prohlížejí na svých zařízeních. Nabízí řadu krásných a nápaditých způsobů zobrazení fotografií, které vás určitě budou bavit.

[appbox appstore id991354180 oldprice=“59Kč“]

Step Out! Smart Alarm Clock
Ranní vstávání může být obzvlášť v zimních měsících velmi bolestivé. Z postele vás zaručeně vytáhne aplikace Step Out of Bed – budík, který se za použití počítání kroků, fotografování a dalších metod ujistí, že jste skutečně vstali.

[appbox appstore id673120263 oldprice=“59Kč“]

Extreme Week Calendar
Aplikace Extreme Week Calendar vám poskytne jak týdenní, tak i denní zobrazení vašich plánů, navíc s funkcemi, které v běžném kalendáři nenajdete. Nabízí synchronizaci s kalendáři Google, iCloud a Exchange, propojení s Facebookem a řadu dalších funkcí.

[appbox appstore id555336524 oldprice=“59Kč“]

Ananda – Meditate, Focus & Relax
Ananda vám pomůže meditovat, soustředit se a především se pořádně zrelaxovat za pomocí progresivních binaurálních tónů a vysoce kvalitních mírumilovných zvuků. Jednoduše si dejte přestávku, ať už jste doma, v práci či v metru. Aplikace nabízí 4 binaurální programy a mnoho dalších zajímavých prvků.

[appbox appstore id740204574 oldprice=“89Kč“]

Block vs. Block
Kdo by nemiloval hry ve stylu legendárního Tetrisu? Aplikací tohoto typu není nikdy dost. Ne všechny jsou ale zábavné, kvalitní a dobře vypadající. Block vs. Block vás určitě bude bavit. V nabídce má šestnáct rozdílných tvarů a čtyři různé speciální položky, ovládání hry je jednoduché a uživatelské rozhraní příjemné na pohled.

[appbox appstore id500909640 oldprice=“149Kč“]

Portal Walk
Portal Walk je zábavná iOS adventura a plošinovka, jejímž hlavním hrdinou je postavička jménem Eugene. Eugene uvízl mezi dvěma různými světy a snaží se najít cestu zpět domů. Pomůžete mu?

[appbox appstore id1208499943 oldprice=“29Kč“]

Cat&Line
Někdy vás i ty nejjednodušší a nejprimitivnější věci dokáží zabavit na dlouhé hodiny. Ve hře Cat&Line bude vaším úkolem udržet kreslenou kočku na vyznačené trase. Budete překvapeni, jak moc vás hra bude bavit.

[appbox appstore id520098615 oldprice=“29Kč“]

iOS Apps 224

Dnes nejčtenější

.