Zavřít reklamu

7 aplikací pro iPhone a iPad, které dnes stáhnete zcela zdarma (13.6. 2018)

|
Kategorie:Aplikace ZDARMA
Diskuze
|

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

EXIF Viewer by Fluntro
EXIF Viewer je užitečná aplikace nejen pro profesionální fotografy. Umožní vám odstranit z vašich fotografií EXIF metadata, nebo je naopak zobrazit. Aplikace funguje napříč iOS zařízeními.

EXIF Viewer by Fluntro
EXIF Viewer by Fluntro
Developer: Fluntro
Price: 89Kč 79,00 Kč

Week Calendar Widget
S aplikací Week Cal Widget už nepotřebujete odemykat svůj iPhone pokaždé, když chcete zkontrolovat události ve vašem kalendáři. Díky widgetu se vám veškeré záznamy budou zobrazovat přímo v Oznamovacím centru.

Week Calendar Widget Pro
Week Calendar Widget Pro
Developer: Crater Tech LLC
Price: 59Kč 49,00 Kč

TextVideo
TextVideo vám přináší snadnou cestu, jak přidávat do vašich videí text. Díky této aplikaci může být text různě zdeformovaný, přetočený či animovaný. TextVideo nabízí stovky různých fontů, efektů a velké množství podkresové hudby. Aplikace vám také nabízí základní editační funkce pro vaše videa.

TextVideo - Text on Video
TextVideo - Text on Video
Developer: Jacky Wu
Price: 89Kč 79,00 Kč

Sleep Watch by Bodymatter
Aplikace Sleep Watch by Bodymatter vám umožní snadný a pohodlný monitoring spánku prostřednictvím vašich Apple Watch. Stačí si před spaním nasadit hodinky a po probuzení dostanete přehled všech potřebných dat. Aplikaci lze používat i čistě na iOS zařízení.

Sleep Watch by Bodymatter
Sleep Watch by Bodymatter
Developer: Bodymatter, Inc.
Price: 89Kč Free+

Portal Walk
Portal Walk je zábavná iOS adventura a plošinovka, jejímž hlavním hrdinou je postavička jménem Eugene. Eugene uvízl mezi dvěma různými světy a snaží se najít cestu zpět domů. Pomůžete mu?

Portal Walk
Portal Walk
Developer: Art&Fact
Price: 29Kč 25,00 Kč+

Cubes: brain teaser
Cubes: brain teaser je jednoduchá, ale vysoce návyková a velice zábavná puzzle hra pro iOS. Vaším úkolem bude sestavit daný vzor pohybováním kostek po ploše. Sestavit můžete až 127 jedinečných obrázků.

Cubes : brain teaser
Cubes : brain teaser
Price: 29Kč 25,00 Kč

Drop Flop!
Vyzkoušejte své reflexy a hbitost vašich vlastní prstů s hrou Drop Flop! pro iOS. Klepnutím na displej upustíte kuličku, dalším poklepáním ji musíte opět chytit. Jak vysokého skóre dosáhnete?

Drop Flop!
Drop Flop!
Developer: Andrey Spencer
Price: 59Kč 49,00 Kč


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek