Zavřít reklamu

Každý z nás se ocitl v situaci, kdy telefonoval, ale druhá strana hovor položila ještě před tím, než jste něco stihli doříct. Většinou to vypadá tak, že se s druhou stranou začnete loučit a jakmile už dáváte telefon od ucha, vzpomenete si, že jste ještě něco chtěli sdělit. Do telefonu tedy zakřičíte „Počkej ještě!“ a doufáte, že vás jedinec na druhé straně uslyší – většinou bez úspěchu. Abyste měli jistotu, že stihnete zavolat zpět téměř okamžitě, a abyste neriskovali, že mezitím, co kontakt znovu vytočíte, se ona osoba od zařízení už vzdálí, tak mám pro vás jeden velice užitečný tip. Pojďme se na něj podívat.

Jak pomocí iPhonu někomu velmi rychle zavolat

Pokud se ocitnete v situaci, kterou jsem popisoval výše, je postup velice jednoduchý. Stačí otevřít aplikaci Telefon a místo toho, abyste šli do historie, zůstaňte na obrazovce číselníku. Jakmile se přepnete (zůstanete) na obrazovce číselníku, stačí jednoduše stisknout zelené kulaté tlačítko. Tento úkon způsobí to, že se přepíše naposledy volané číslo a vy poté můžete jednoduše znovu stisknout zelené tlačítko, které tohle číslo začne vytáčet. Bohužel je zde ale jeden zádrhel – tato finta funguje jenom tehdy, pokud jste číslo, které chcete volat, předtím napsali ručně. Rychlé vytáčení pomocí tohoto způsobu totiž nefunguje při vytáčení kontaktů, ale ručně zadaných čísel.

Na závěr tedy, abych to shrnul: jedná se o skvělou vychytávku, pokud si čísla neukládáte, ale pamatujete si je a vytáčíte je tím, že je ručně zadáváte do číselníku. Pokud jste ale zvyklí na vytáčení kontaktů, nebude vám rychlé vytáčení fungovat, jelikož reaguje pouze na ručně zadaná čísla.

call_ios_fb

Související články

Dnes nejčtenější

.