Zavřít reklamu

V tomto článku vám pravidelně přinášíme výčet několika zajímavých macOS aplikací a her z Mac App Store a ze Steamu, které jsou v daný den zdarma nebo za výhodnou cenu. Naším cílem je vybrat ty nejzajímavější, které by vám mohly být k užitku. Mějte prosím na paměti, že se může kdykoliv stát, že aplikace opět sklouzne ke své původní ceně. Bohužel tuto skutečnost neovlivníme. Aplikaci získáte tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Ke stáhnutí aplikace můžete také použít QR kód. Mezi screenshoty můžete skrolovat do stran. Pokud se vám náhled nezobrazuje správně, aktualizujte stránku.

Relative Time
Zajímá vás poměr času, který strávíte na Facebooku, k času, který strávíte produktivní činností? Vyzkoušejte aplikaci Relative Time pro Mac. Dokáže vám zobrazit celkový čas, který strávíte s jednotlivými aplikacemi, a to za minimálního zatížení CPU a paměti. Relative Time se po instalaci přemístí do panelu s menu a pracuje v pozadí. Nevyžaduje žádné zvláštní nastavení a uchovává vaše data v soukromí.

[appbox appstore id1173988529 oldprice=“89Kč“]

Mines
Jste milovníkem klasické hry Minesweeper? Jestli ano, tak je hra Mines pro vás to pravé ořechové. Mines je jednoduchou a elegantní hrou. Cílem Mines je najít všechny miny na hrací ploše. Můžete využít vlajek na označení buněk, o kterých si myslíte, že by mohly obsahovat minu a předejít tak neúmyslné detonaci.

[appbox appstore id602009455 oldprice=“89Kč“]

BatterTruth & Battery Health
Aplikace BatteryTruth vám poskytne důvěryhodné informace o stavu baterie vašeho MacBooku. BatteryTruth zobrazí údaje, jako je zbývající čas, informace o nabíjení, ale i nejrůznější analýzy a statistiky.

[appbox appstore id1313428038 oldprice=“299Kč“]

Slevy her pro Mac na Steamu

The Elder Scrolls Online

[appbox steam simple 306130 oldprice=19,99€]

Shadow Tactics: Blades of the Shogun

[appbox steam simple 418240 oldprice=39,99€]

Everything

[appbox steam simple 582270 oldprice=14,99€]

Titan Souls

[appbox steam simple 297130 oldprice=14,99€]

Mac Apps 5

Související články

Dnes nejčtenější

.