Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

TextHere – AR posts everywhere
TextHere – AR posts everywhere je aplikace, sloužící k vytváření 3D nápisů a jejich umisťování do světa rozšířené reality. Staňte se členem jedinečné sociální sítě a nacházejte příspěvky díky aplikaci TextHere.

[appbox appstore id1359694508 oldprice=“59Kč“]

The Image Converter
Aplikace The Image Converter slouží k převádění obrazových a fotografických souborů do jakéhokoliv formátu. Aplikace podporuje drtivou většinu běžných obrazových formátů a její použití je snadné, rychlé a spolehlivé.

[appbox appstore id860858310 oldprice=“89Kč“]

Castro Podcasts
Díky aplikaci Castro můžete sledovat své oblíbené podcasty a objevovat nové. Aplikace nabízí automatické zasílání nových epizod, bezproblémové přehrávání, řazení stop do fronty a mnoho dalšího.

[appbox appstore id1080840241 oldprice=“149Kč“]

 Background Color
S Background Color můžete vytvářet krásné tapety s více než 40 přednastavenými barvami. Vyberte si barvu, nastavte saturaci, jas a další parametry a vylaďte si svůj iPhone přesně podle svého.

[appbox appstore id730918996 oldprice=“89Kč“]

Studio Music Player
Studio Music Player je jednoduchý a chytrý přehrávač, který posune vaše EarPods na zcela novou úroveň. Kvalita přehrávání s touto aplikací znatelně vzroste téměř na úroveň drahých, profesionálních sluchátek.

[appbox appstore id1064850726 oldprice=“29Kč“]

Note-Ify Notes
Note-Ify je snadná a pohodlná aplikace, díky které si můžete organizovat a zapisovat vaše poznámky, nápady, nákupní seznamy, úkoly a další různé informace. Aplikace nabízí mnoho složek pro lepší shromažďování vašich poznámek. Umožňuje synchronizace přes iCloud, zaheslovat jednotlivé soubory, přiřazovat poznámkám různé barvy, nastavovat si připomínky a mnoho dalšího.

[appbox appstore id675708914 oldprice=“29Kč“]

SpeakText Air
Aplikace Speak Text Air vám v jednoduchém, přizpůsobitelném designu nabízí plno užitečných funkcí. Umožňuje odesílání textu na jiné iOS zařízení a jeho překlad, v nabídce je přes 30 různých jazyků včetně češtiny.

[appbox appstore id716260435 oldprice=“149Kč“]

iOS Apps 120

Dnes nejčtenější

.