Zavřít reklamu

Cena kvalitní elektroniky není v této době zrovna nízká a jen za MacBook můžete zaplatit bez problému i 50 tisíc. Takto drahé zboží je však samozřejmě pro mnoho zlodějů velmi lákavým cílem, který je k vám přitahuje. To ale může být samozřejmě problém. Zvlášť v případě, že jste například zvyklí cestovat či přenášet dennodenně svůj MacBook, iPad, jinou elektroniku či zcela jiné cenné věci neustále s sebou. V takovém případě jste totiž pro různé kriminální živly tou nejjednodušší obětí, kterou mohou díky své zručnosti okrást, aniž byste si toho vůbec všimli. Problém jim nedělají například ani kabelky či batohy, do kterých se bez problému dostanou a jejich obsah si mrknutím oka přivlastní. Výrobci těchto věcí na to však naštěstí myslí a na trh “antizlodějovské” batohy přináší. Asi nejznámějším nevykradnutelným batohem je pak XD Design Booby, který je krom skvělé bezpečnosti lidmi vyhledáván i pro líbivý design. A přesně na ten jsme si pro vás ve spolupráci s Alza.cz přichystali opravdu parádní slevu.

Batoh XD Design Booby vám zaručí parádní ochranu veškerého obsahu, který do něj skryjete. Veškeré kapsy a zipy jsou totiž schovány tak, aby k nim zloději neměli prakticky žádný přístup. Otevírání batohu je navíc na zádech, což jejich práci též značně znepříjemňuje, ne-li zcela eliminuje. batoh je též vyroben z neproříznutelného a nepromokavého materiálu, díky čemuž ochrana předmětů v něm ještě více naroste. Popruhy skrývají kapsy na karty, což velmi usnadní jejich manipulaci a odstraní nutnost sundat batoh ze zad. 

Vnitřek batohu je vycpaný tak, aby předměty v něm nepřišly v žádném případě k úhoně a obsahuje spoustu kapes na různé věci. Vejde se do něj notebook s úhlopříčkou 15,6” a tablet o velikosti 10”, takže nebudete mít problém ani s největším MacBookem v nabídce či s iPadem 9,7”. 

Jelikož je už z výčtu jeho vlastností jasné, že se jedná o opravdu unikátní kousek, je i jeho cena o něco vyšší a běžně se prodává zhruba kolem 2500 korun. Díky slevovému kódu LSAXDDESIGN vám však Alza cenu o 30 % sníží a jelikož je navíc batoh ve slevě, vyjde vás na velmi slušných 1499 korun. Jako již tradičně je však tento kód platný pouze pro 15 využití, poté již začne platit stará cena. Kompletní podmínky akce pak naleznete zde. 

batoh alza

Dnes nejčtenější

.