Zavřít reklamu

8 iOS aplikací, které dnes stáhnete zcela zdarma (6.6. 2018)

|

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

Lifekees
Aplikace Lifekees bezpečně a spolehlivě uchová všechna vaše hesla, uživatelská jména i různé osobní údaje. Nabízí synchronizaci i zálohu dat, generování hesel a přístup k údajům z webového prohlížeče.

Lifekees
Lifekees
Developer: Cykra Ltd
Price: 299Kč Free

Smartcards+Flashcards System
Učení a koukání na displej vašeho iPhonu se vůbec nemusí vzájemně vylučovat. Aplikace SmartCards+ Flashcards System vám umožní vytvářet si kartičky se slovíčky v cizím jazyce, nebo pojmy k naučení, spravovat je a sledovat statistiky.

SmartCards+ Spaced Repetition
SmartCards+ Spaced Repetition

AirDisk Pro
AirDisk Pro vám umožňuje skladovat, prohlížet a spravovat soubory na vašem iPhonu, iPadu a iPodu touch. K AirDisku se můžete připojit z Macu nebo PC přes Wi-Fi připojení.

AirDisk Pro
AirDisk Pro
Developer: Felix Yew
Price: 59Kč 49,00 Kč+

Tweety Pro
Díky aplikaci Tweety Pro budete mít přehled o své timeline na síti Twitter i tehdy, když máte zamčený telefon. Aplikace přidá užitečný widget do vašeho Oznamovacího centra.

5Coins Expense
5coins je jednoduchá, krásná a chytrá aplikace pro sledování vašich každodenních nákladů. Sdělí vám, kolik utrácíte a kdy a kam vaše peníze utíkají. Pokud si nastavíte měsíční rozpočet, upozorní vás, až se bude blížit jeho překročení.

5coins.
5coins.
Developer: Yuzhou Zhu
Price: 59Kč 49,00 Kč

GoodCounter
GoodCounter je jednoduché, ale hezké a užitečné iOS „počitadlo“, nabízející řadu skvělých funkcí. Podporuje haptickou odezvu, gesta a spoustu dalších funkcí iOS zařízení.

GoodCounter – A Pretty Good Tally Counter
GoodCounter – A Pretty Good Tally Counter
Developer: Alper Beser
Price: 89Kč 25,00 Kč

WorkBreaker
WorkBreaker je jednoduchý a krásný pomodoro časovač, který vám napomůže být více produktivní. Za pomocí aplikace můžete snadno nastavit časovače pro pracovní činnost a přestávky. WorkBreaker nabízí notifikace, které se aktivují lokalitou. Dále také widget, který vám pomůže snadno získat přístup ke všem důležitým informacím. WorkBreaker je užitečnou aplikací pro každého, kdo potřebuje zvýšit svou produktivitu.

WorkBreaker
WorkBreaker
Developer: Alper Beser
Price: 29Kč 25,00 Kč

Open Bar!
Open Bar! je svěží puzzle hra s příchutí koktejlů. Prozkoumejte nekonečný proud návykových puzzlů, získejte odměny a odemkněte nové koktejly.

Open Bar!
Open Bar!
Price: 89Kč 79,00 Kč


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek