Zavřít reklamu

Ako každý rok, aj na nedávnej konferencii WWDC sa dočkali prominentného ocenenia aj vývojári najinovatívnejších aplikácií. Ocenené projekty boli vyberané na základe reprezentatívnosti a unikátnych nápadov, ktoré povyšujú fanú platformu na vyššiu úroveň. Štúdiá zodpovedné za ocenené aplikácie a hry sa dočkajú okrem minimalistickej trofeje Apple Design Award v podobe kocky, aj lákavého balíčku. Ten zahŕňa špičkové jablčné produkty zastúpené pätnásťpalcovým Macbookom Pro, 5K iMacom Pro, 256 GB iPhonom X, 256 GB iPadom Pro spolu s Apple Pencil, Apple TV 4K, Apple Watch tretej série a sláchadlami AirPods. Ktoré štúdiá sa môžu tešiť z týchto náramne potešujúcich cien?

Agenda

Ako prvou ocenenou aplikáciou sa stala Agenda, ktorá prináša maximálne prehľadný spôsob písania poznámok a uchovávania textových záznamov. V Agende je možné vytvárať poznámky, štítky alebo pripomienky, ktoré sú nasledne zahrnuté na časovej osi aplikácie. Aplikácia predstavuje výbornú formu time-managementu, či už pre študentov a každodenných používateľov, ako aj pre profesionálnych umelcov alebo technologických pracovníkov. Záznamy je naviac možné zosynchronizovať s kalendárom, takže vám už neunikne ani jedna informácia.

[appbox appstore id1287445660]

Bandimal

Aplikácia Bandimal predstavuje zábavnú a edukatívnu formu skladania hudobných kompozícií. K dispozícii je množtvo hudobných efektov, nástrojov a možnosť vytvárania zvukových slučiek a to všetko za prítomnosti hravých zvieracích animácií. Celé užívateľské rozhranie aplikácie prináša deťom hravý a zábavný spôsob tvorenia zvukových výstupov, pri ktorom sa naučia množstvo hudobných vychytávok.

[appbox appstore id1065440354]

Calzy 3

Calzy 3 predstavuje prehľadne vykonštruovanú kalkulačku, ktorá nájde využitie v každodennom používaní, no aj pri riešení náročnejších matematických úloh. Elegantné spracovanie ponúka možnosť svetlého aj tmavého módu, viaceré funkcie v rýchlom použití prostredníctvom 3D Touch a funkciu Drag&Drop. perfektnou vlastnosťou je funkcia s názvom „Memory Area“, do ktorej si môžete zaznačiť dané hodnoty a následne ich využiť v neskorších výpočtoch.

[appbox appstore id623690732]

iTranslate Converse

Všetci sa často stretávame s rôznymi druhmi virtuálnych slovníkov a prekladačov. No iTranslate Converse prichádza s unikátnym a inovatívnym spôsobom prekladu cudzích jazykov. Všetko čo potrebujete k prekladu do cudzej reči je stlačenie jediného tlačítka. Aplikácia využíva preklad hovoreného slova v rekordne krátkom čase. Kvalitu appky oceníte aj pri používaní na Apple Watch, pričom iTranslate využíva funkciu rozpoznávania hlasu, takže sa dohovoríte aj v hlučnom prostredí.

[appbox appstore id1241264761]

Triton Sponge

Ako posledná si ocenenie Apple Design Awards získala zdravotná aplikácia Triton Sponge. Ide o chirurgickú appku pomáhajúcu odhadnúť množstvo stratenej krvi v tele. Používa sa ako súčasť systému nachádzajúceho sa na operačných sálach. Viac o aplikácii Triton Sponge nájdete na tomto odkaze.

Apple Design Awards

Související články

Dnes nejčtenější

.