Zavřít reklamu

7 aplikací pro iPhone a iPad, které dnes stáhnete zcela zdarma (5.6. 2018)

|

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

InstantGrid
InstangGird je užitečná a výkonná aplikace, sloužící k úpravě mediálního obsahu pro sociální sítě. Umožňuje vám prohlédnout a upravit obsah ještě před jeho sdílením a přidat ty správné efekty včetně rozdělení panoramatických snímků pro Instagram.

InstantGrid
InstantGrid
Developer: Tom Coomer
Price: 59Kč 49,00 Kč

Font Keyboard
Nudí vás vaše stávající standardní iOS klávesnice? Vyzkoušejte aplikaci Font Keyboard. Nabízí více než stovku úžasných a originálních fontů, které se bez problémů zobrazí na většina sociálních sítí, v iMessage a dalších aplikacích.

Font Keyboard
Font Keyboard
Developer: T Nha Hoang
Price: 149Kč 129,00 Kč+

Photoshop Interactive Tutorials
Učení hrou – to je přesně to, co aplikace Interactive Tutorials for Photoshop nabízí. Učíte se napodobováním gesty, díky čemuž si jednotlivé postupy osvojíte lépe a zábavněji, než koukáním na videa nebo čtením knih.

Ps Interactive Tutorials
Ps Interactive Tutorials
Developer: Li Fazhan
Price: 179Kč 149,00 Kč

Wonderoom
Wonderoom je funkcemi nabitý, výkonný fotoeditor s přehledným rozhraním a možností rychlých úprav. Ukládá proces úprav v průběhu jejich provádění, nabízí řadu filtrů a efektů i možnost importu na Flickr či Instagram.

Wonderoom
Wonderoom
Developer: Ilya Kuznetsov
Price: 29Kč 25,00 Kč+

Flow
Ztrácíte se ve vlastním inboxu? Aplikace Flow vám vaše konverzace zobrazí v podobě pokračujícího feedu, takže můžete komunikovat bez ztráty kontextu. Flow spolupracuje s aplikacemi Gmail, iCloud, Outlook, Yahoo a dalšími IMPA službami.

Flow Mail - tames mobile inbox
Flow Mail - tames mobile inbox
Developer: Sunisoft Limited
Price: 149Kč 129,00 Kč

Bow Island
Bow Island je báječná, návyková, neobvyklá hra, v níž si vrchovatou mírou užijete střelbu z luku v prostředí fantastického ostrova. Trefíte všechny terče přímo do středu?

Bow Island
Bow Island
Developer: Philip Hirt
Price: 59Kč Free

Shuyan Saga
Zvolte si svůj kung-fu osud ve hře, kde se setkává komiks s videem. Zahajte své bojové dobroružství a ponořte se do fantastického světa bojových  umění. Užijte si velkolepou výpravu a hru, která vás pohltí.

Shuyan Saga™ : Episode One
Shuyan Saga™ : Episode One
Price: 89Kč 79,00 Kč+


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek