Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

InstantGrid
InstangGird je užitečná a výkonná aplikace, sloužící k úpravě mediálního obsahu pro sociální sítě. Umožňuje vám prohlédnout a upravit obsah ještě před jeho sdílením a přidat ty správné efekty včetně rozdělení panoramatických snímků pro Instagram.

[appbox appstore id1188755504 oldprice=“59Kč“]

Font Keyboard
Nudí vás vaše stávající standardní iOS klávesnice? Vyzkoušejte aplikaci Font Keyboard. Nabízí více než stovku úžasných a originálních fontů, které se bez problémů zobrazí na většina sociálních sítí, v iMessage a dalších aplikacích.

[appbox appstore id1175891609 oldprice=“149Kč“]

Photoshop Interactive Tutorials
Učení hrou – to je přesně to, co aplikace Interactive Tutorials for Photoshop nabízí. Učíte se napodobováním gesty, díky čemuž si jednotlivé postupy osvojíte lépe a zábavněji, než koukáním na videa nebo čtením knih.

[appbox appstore id794405356 oldprice=“179Kč“]

Wonderoom
Wonderoom je funkcemi nabitý, výkonný fotoeditor s přehledným rozhraním a možností rychlých úprav. Ukládá proces úprav v průběhu jejich provádění, nabízí řadu filtrů a efektů i možnost importu na Flickr či Instagram.

[appbox appstore id1053146472 oldprice=“29Kč“]

Flow
Ztrácíte se ve vlastním inboxu? Aplikace Flow vám vaše konverzace zobrazí v podobě pokračujícího feedu, takže můžete komunikovat bez ztráty kontextu. Flow spolupracuje s aplikacemi Gmail, iCloud, Outlook, Yahoo a dalšími IMPA službami.

[appbox appstore id1142964261 oldprice=“149Kč“]

Bow Island
Bow Island je báječná, návyková, neobvyklá hra, v níž si vrchovatou mírou užijete střelbu z luku v prostředí fantastického ostrova. Trefíte všechny terče přímo do středu?

[appbox appstore id1168467229 oldprice=“59Kč“]

Shuyan Saga
Zvolte si svůj kung-fu osud ve hře, kde se setkává komiks s videem. Zahajte své bojové dobroružství a ponořte se do fantastického světa bojových  umění. Užijte si velkolepou výpravu a hru, která vás pohltí.

[appbox appstore id1094717244 oldprice=“89Kč“]

iOS Apps 15917

Související články

Dnes nejčtenější

.