Zavřít reklamu

Pokud patříte mezi tu sortu uživatelů Apple Watch, která je nešťastná z toho, že nabídka ciferníků na jejich hodinkách nepatří mezi tu nejbohatší, máme pro vás příjemnou zprávu. Ještě předtím, než na Apple Watch dorazí díky watchOS 5 ciferníky třetích stran (doufejme), nás totiž Apple potěší přidáním dalšího ciferníkům do watchOS 4.3.1. 

Vývojáři Guilhermu Rambovi, jehož jméno si můžete pamatovat například z loňského léta, kdy jsme se díky jeho objevům v kódech iOS 11 dozvěděli prakticky vše podstatné o iPhonu X, se podařilo z kódů iOS 11.4 a watchOS 4.3.1 vyčíst, že Apple chystá nový ciferník inspirovaný duhovou vlajkou, tedy symbolem LGBT, které Apple podporuje. Podobu ciferníku si můžete prohlédnout v gifu pod tímto odstavcem.

pride2

Jak můžete vidět, ciferník vypadá poměrně zajímavě a jeho animace by mohly některé uživatele Apple Watch zaujmout. Jak však bude zobrazovat hodiny a další údaje v tuto chvíli úplně jasné není. Nicméně by měly duhové pruhy vždy vystřelit, jakmile se displej hodinek odemkne a to dokonce vždy zcela jinak. Určitě jste si totiž všimli, že se jednotlivé barvy skládají z “paprsků” a právě ty se vždy zavlní jiným způsobem. 

Apple Watch Series 3:

Podle vývojáře nasvědčuje vše tomu, že se uvolnění tohoto ciferníku dočkáme v průběhu WWDC. Dá se tedy předpokládat, že se Apple právě o podpoře LGBT rozpovídá a při této příležitosti jej představí. Jasno ale budeme samozřejmě mít až příští pondělí večer.

apple-watch-spring-2017 fb

Dnes nejčtenější

.