Zavřít reklamu

PornHub má nejspíš většina z nás spojený především s lechtivými videi, u kterých se čas od času snažíme odreagovat od všedního stresu či jen najít inspiraci pro náš skomírající partnerský život. Tušili jste však, že tato společnost fušuje do mnohem více věcí, než jsou tato videa? Jejím nejnovějším počinem je například vlastní VPN, čili virtuální privátní síť, ve které můžete procházet veškerý obsah internetu velmi bezpečně a hlavně bez obav ze sledování.

Aplikace VPNhub, jak ji PornHub pojmenoval, je samozřejmě zcela zdarma a nabízí velmi zajímavé možnosti, mezi které patří například neomezené množství přenesených dat. Jak už to tak u VPN aplikací bývá, i u této její vývojáři slibují parádní zabezpečení při připojení k internetu. Pokud tedy trpíte panickým strachem z toho, že jste neustále sledování velkým bratrem, mohla by být aplikace VPNhub tím pravým ořechovým. Nemusíte se totiž bát, že by vás podle vašeho připojení například někdo vystopoval či dokonce odhalil. To ostatně ani není možné. PornHub se totiž dušuje, že žádná data o svých uživatelích, respektive o uživatelích této aplikace neukládá.

Pár screenshotů z aplikace:

Zajímavé je, že krom bezplatné verze této služby, máte možnost připojit se i za určitý poplatek, díky kterému budete mít procházení internetu například bez reklam a s větší rychlostí. Měsíčně však za ní zaplatíte 12 dolarů či 329 korun, což zhruba koresponduje s cenou konkurenčních VPN aplikací.

Pokud tedy hledáte zajímavou VPN aplikaci, stojí VPNhub určitě za vyzkoušení. Dostupná je jak na iOS, tak i na macOS a Windows. Bezplatná verze je však bohužel dostupná pouze na mobilních zařízeních. Určitě však stojí za pozornost.

[appbox appstore id1353525004 ]

vpnhub

Související články

Dnes nejčtenější

.