Zavřít reklamu

V předchozích týdnech jste si mohli na našem webu užít díky spolupráci s eshopem iPhonedoplnky několikatýdenní soutěž, ve které jsme vás odměňovali za odpovědi na různé soutěžní otázky. Jediné, co jste pro získání výhry museli udělat, bylo odpovědět na otázku, splnit i další kritéria a doufat, že se na vás při slosování usměje štěstí. Naše zásoby jsme však již vyčerpali, takže máte dnes poslední možnost v této soutěži něco vyhrát. Další kola pro vás však samozřejmě opět do budoucna přichystáme.

V dnešním kole soutěže darujeme jednomu z vás prémiový kryt pro iPhone 6/6s/7/8 Richmond & Finch 360 s vojenským vzorem, který bude na vašem iPhonu vypadat opravdu parádně.

Jak se zapojit:

  1. Sdílejte tento příspěvek na svůj profil (veřejně)
  2. Like na tento příspěvek a na stránku Letem světem Applem a iPhone doplnky
  3. Napište do komentářů odpověď na soutěžní otázku, která zní: Jakou výdrží baterie se může pochlubit fitness náramek s dotykovým displejem Easyfit Touch?

Dnes ve 21:00 vylosujeme jednoho výherce, který splní všechny výše uvedené podmínky (bude probíhat kontrola). Výhru zašleme výherci poštou.

PS: Nezapomeňte si aktivovat zprávy (pokud nemáte), abychom vás mohli kontaktovat v případě výhry. Kontrolujte i „Žádosti o zprávy.”

Richmond & Finch kamuflaz FB

Související články

Dnes nejčtenější

.