Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

Color Accent
Aplikace Color Accent vám umožní během pár vteřin přidat „splash“ efekt k vašim fotografiím. Stačí vybrat barvu, kterou chcete na snímku zvýraznit, zatímco zbytek fotografie bude černobílý.

[appbox appstore id453170202 oldprice=“29Kč“]

Archives
Archives je výkonná a užitečná dekomprimační utilita pro vaše iOS zařízení. Aplikace, navržená na základě „The Unarchiver“ pro Mac, dokáže rozbalit prakticky jakýkoliv druh archivu z e-mailu, počítače či webové stránky.

[appbox appstore id562790811 oldprice=“89Kč“]

System Activity Monitor
Aplikace System Activity Monitor sleduje do hloubky důležité parametry vašeho iPhonu či iPadu. Umožní monitoring využití paměti, životnosti baterie, úložiště a dalších parametrů.

[appbox appstore id386118145 oldprice=“29Kč“]

Funnel
Aplikace Funnel v hodinových intervalech sbírá nejnovější a nejdůležitější zprávy ze zpravodajských webů, jako je BBC, NPR, CBC, VOA, Fox 5 a řady dalších. Shrnutí těch nejdůležitějších novinek vám pak podává v audio formátu.

[appbox appstore id964666344 oldprice=“149Kč“]

Gym Diary – Track Your Workout
Gym Diary je jednoduchá a krásná aplikace, která vám pomůže vést si záznamy o vašich fitness a sportovních aktivitách. V atraktivním uživatelském rozhraní vám Gym Diary pomůže zaznamenávat veškerá vaše cvičení, vytvořit si vlastní rutinu a sledovat svůj pokrok.

[appbox appstore id1328908841 oldprice=“29Kč“]

Utiful Photo Organizer
Aplikace Utiful Photo Organizer vám pomůže lépe si uspořádat fotografie ve vašem iOS zařízení. Umožňuje přemisťovat fotografie do složek, aniž by jejich kopie zůstávaly v paměti fotoaparátu, pracuje přímo s nativní aplikací Fotky a umožní i pohodlný export snímků do cloudu nebo počítače.

[appbox appstore id1034958660 oldprice=“299Kč“]

Tiny Defense 2
Armáda ďábelských strojů je zpět. Miniroboti znovu potřebují vaši pomoc. Vychutnejte si „dvojku“ Tiny Defense se spoustou nového obsahu.

[appbox appstore id1219626039 oldprice=“89Kč“]

iOS APPS 29917

Dnes nejčtenější

.