Máte zajímavý projekt a hledáte investora nebo jej chcete naopak prodat? napište nám!

Den co den přichází lidé se zajímavými nápady, mají rozpracované projekty nebo se svých stávajících projektů zkrátka chtějí zbavit a nabídnout je někomu dalšímu, aby se mohli posunout jiným směrem. Pokud patříte přesně mezi některou z výše uvedených skupin, bude nám ctí, když nám svůj zajímavý projekt představíte a rádi se s vámi pobavíme ať již o jeho koupi nebo o vstupu do něj jakožto investora. Hledáme projekty, do kterých očekáváte investici nebo jejich prodej od desítek tisíc korun po jednotky milionů. Primárně se zajímáme o projekty související s internetem, prioritně pak se zaměřením na IT.

Nebojte se nás oslovit ani v případě, kdy si myslíte že jste již v koncích a nemá cenu dále na vaší myšlence nebo nápadu pracovat, možná vám chybí jen správný směr a nějaká ta investice, abyste mohli vše dotáhnout k úspěšnému cíli. V případě vašeho zájmu, budeme rádi, když nás kontaktujete na emailové adrese roman.zavrel@textfactory.cz a představíte nám svůj projekt.

|
5
Leitz

Diskuze

  Představíte a my vám ho hezky obšlehneme 🙂
  Chudák investor co vám to v dobré víře představí.
  Takto opravdu ne.

  Reagovat

  Pokud nedej bože někdo budete něco představovat tak si předtím určitě podepište dostatek smluv, které váš projekt ochrání před tím komu to posíláte.

  Reagovat

  Takže když jim někdo pošle svůj web například, kterých se to má zřejmě nejvíce týkat s tím, že jej chce prodat nebo do něj získat peníze tak to prosím jak vy říkáte „obšlehnou“ jak? …

  Davide alespoň prosím vás zjistěte co je pojem investor … ten skutečně nic představovat nebude…. ale jistě jste chtěl zapůsobit a napsat intelektuální komentář.

  Reagovat

  Písal som na uvedený mail danému pánovy Zavřelovi, dokonca viackrát. Poslal som aj podklady k projektu, atd. Nikto sa mi dodnes neozval, je to už skoro mesiac. Nechápem, načo niekto napíše, že určite sa ohláste, ja sa ozvem každému a potom nereaguje ani na jeden email. Hamba… Čudujem sa, že vy ako portál schválite takéto klamárske články ! Znova sa len potvrdilo, že prezradiť niekomu niečo nemá žiadny význam… Tento článok je toho príkladom. Určite neposielajte nič ostatní, aj tak sa vám nikto neozve !

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz