Zavřít reklamu

82. mistrovství světa v ledním hokeji se začíná pomalu ale jistě rozjíždět. Včera večer jsme mohli shlédnout československou bitvu, kterou obě tyto mužstva letošní šampionát, který se koná v Dánsku, svou cestu odstartovaly. Pokud byste je nebo i jiné týmy chtěli na šampionátu sledovat pravidelně či se o nich dozvědět každou drobnost ze zákulisí, připravili jsme pro vás několik aplikací, které by vám jakožto fanouškům sportu a zejména pak hokeje neměly ve vašem iPhonu chybět. Na konci článku pro vás pak máme přichystaných několik tipů na zajímavé weby a sázkařské aplikace.

iVysílání

Největší hlad je vždy bezesporu po živých videopřenosech, které u nás zprostředkovává Česká televize. Ta i letos vypravila do Dánska početný tým, kterým pokryje prakticky veškeré zápasy, takže se můžete spolehnout na to, že vám opravdu nich neunikne. Pokud si tedy potrpíte na živé přenosy, neměla by vám aplikace iVysílání v telefonu rozhodně chybět. Díky ní totiž můžete sledovat na jednotlivých kanálech všechna souběžně hraná utkání.

[appbox appstore id436780264 ]

ČT Sport

Zatímco předchozí aplikace je primárně na sledování videa, ČT Sport vám k videu nabídne i zásobu článků, díky kterým se můžete o hráčích či jednotlivých týmech dozvědět spousty zajímavostí. Nechybí tu samozřejmě jak sumariace jednotlivých zápasů, tak i pozápasové rozhovory či předzápasové rozbory taktiky a sestav. Aplikace ČT Sport je zkrátka jakýmsi komplexním průvodcem každého sportovního fanouška a neměla by též v jeho telefonu chybět.

[appbox appstore id522546876 ]

Oficiální aplikace IIHF

Jako každý rok zaktualizoval aplikaci pro mistrovství světa i mezinárodní hokejový svaz. V jeho aplikace naleznete opravdu perfektní shrnutí veškerých statistik, rozpisy zápasů, sestavy, dresy, sestřihy nejlepších momentů ze zápasů či články, které jsou však v angličtině. Ovládání aplikace je navíc velmi jednoduché, díky čemuž máte o veškerých výsledcích přehled takřka do několika vteřin od jejího spuštění. Ani tato appka by tak neměla vaší pozornosti uniknout.

[appbox appstore id1069017229 ]

Sport.cz

I aplikace společnosti Seznam, Sport.cz, je pro sledování dění na hokejovém mistrovství světa opravdu perfektním pomocníkem. Naleznete v ní jak online textové reportáže, tak i tuny zajímavostí a velmi pěkné galerie obrázků. Dle mého názoru vám tato aplikace nabídne ze zákulisí mistrovství nejvíce novinek jen pár sekund či minut poté, co se na ledové ploše odehrají. Na neaktuálnost či to, že jste v aplikaci nenašli informace, které vás zajímají, si tak určitě stěžovat nebudete. Appka je navíc též velmi intuitivní, takže je její ovládání opravdu hračka.

[appbox appstore id778679543 ]

Livesport

Potrpíte si spíše na textové online přenosy? Pak je pro vás aplikace Livesport jako dělaná. Tato aplikace si za dobu své existence vydobyla obří oblibu, jelikož nabízí velmi široké spektrum textových přenosů z obrovského množství sportovních událostí. To vše navíc hezky přehledně, rychle a především v češtině. Pokud na sport vsázíte, určitě oceníte i implementace kurzů u českých sázkových kanceláří. Veškeré info tak máte zkrátka na jednom místě.

[appbox appstore id722265278 ]

SofaScore

Pokud vám z nějakého důvodu nesedí Livesport, zkuste aplikaci SofaScore. Typově se jedná o velmi podobnou aplikaci, díky které nepřijdete o žádný důležitý moment ze zápasu. Navíc je jako všechny předchozí aplikace zdarma.

[appbox appstore id1176147574 ]

Na jakých webech se o MS v hokeji dočíst

Další možností je samozřejmě sledování novinek ze světa hokeje na různých webech ve webovém prohlížeči na iPhonu či iPadu. Namátkou zmíním například hokej.idnes.cz, isport.blesk.cz,  hokej.cz , ms-vhokeji.cz či new-iihf.com.Podobných webů je samozřejmě mnohem více a bez problému je naleznete poté, co do vyhledávače napíšete jednoduše MS v hokeji či podobné heslo. Dle mého názoru jsou však aplikace pro sledování novinek o poznání pohodlnější a pokud jich “projedete” více, dokáží vám pokrýt prakticky veškeré dění za poměrně krátký čas. Pokud vás však čas netlačí a chcete se počíst i jinde, určitě na již zmíněné či jiné weby mrkněte. 

Skvělá šance pro sázkaře

Mistrovství světa v hokeji je i skvělým způsobem jak zbohatnout (či zchudnout) skrze vsázení na výsledky. Jistě mi dáte za pravdu, že pokud se i vy řadíte mezi sázkaře, je každoroční svátek hokeje něčím, na co vždy vsadíte. Na aplikace pro sázkaře jsme se však zaměřili v recenzi před pár týdny, takže není potřeba je rozebírat znovu. Raději vás tedy odkážu na náš starší článek, ve kterém se vše potřebné o sázkařských aplikacích dozvíte a možná si i vyberete, které je pro vás nejlepší. 

ms_hokej_fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější