Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

Studio Music Player
Studio Music Player je jednoduchý a chytrý přehrávač, který posune vaše EarPods na zcela novou úroveň. Kvalita přehrávání s touto aplikací znatelně vzroste téměř na úroveň drahých, profesionálních sluchátek.

[appbox appstore id1064850726 oldprice=“29Kč“]

Alook Browser – 2x Speed
Alook Browser je internetový prohlížeč pro iOS, který rozhodně stojí za to vyzkoušet. Je rychlý, spolehlivý a bez reklam. Nabízí audio a video přehrávač, podporu Touch ID, Face ID a synchronizace s iCloudem, má vestavěný blokátor obsahu a řadu dalších funkcí.

[appbox appstore id1261944766 oldprice=“29Kč“]

Anchor Pointer

Anchor Pointer je aplikace, která vám umožní ukládat GPS pozici a poté vás hezky pěkně dovede zpět za pomocí kompasu. Anchor Pointer vám nabízí možnost, jak lehce najít své zaparkované auto či se vrátit na hotel. Aplikace je k dispozici i pro Apple Watch a lze ji používat i offline.

[appbox appstore id791684332 oldprice=“59Kč“]

InstaSaver
Aplikace Instasaver pro iOS vám umožní snadno a rychle repostovat vaše oblíbené fotografie a videa na Instagramu. Aplikace podporuje přepínání mezi více účty a umožňuje rychlé a efektivní vyhledávání mezi uživateli i hashtagy.

[appbox appstore id1132173806 oldprice=“89Kč“]

Habit List: Build a better you
Začněte s transformací vlastního „já“ ještě teď. Aplikace Habit List vám pomůže s osvojením nových, lepších návyků, a odbouráním těch starých.

[appbox appstore id525102168 oldprice=“119Kč“]

Timepage
Timepage – jedna z nejoblíbenějších aplikací pro produktivitu – je zdarma. Představuje výkonný a zábavný způsob, jak si zorganizovat vše důležité – to vše v jednoduchém, elegantním designu ve stylu Moleskine.

[appbox appstore id989178902 oldprice=“149Kč“]

Minecraft: Story Mode – S2
Teď, když Jesse se svým gangem zmizeli ve Wither Storm, zachránili svět a stali se slavnými superhrdiny, se život malinko… zkomplikoval. Se vzrůstající zodpovědností a méně času na dobrodružství začalo přátelství poněkud upadat. Vydejte se na novou cestu za lepšími časy.

[appbox appstore id1235920003 oldprice=“149Kč“]

iOS Apps 16817
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější