Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

Photo Eraser for iPhone
Chcete mnohem lepší, hezčí a povedenější snímky na vašem iPhonu? Photo Eraser vám umožní odstranit nechtěné objekty z vašich fotografií a okamžitě je vylepší. Aplikace vám nabízí možnost, jak vytvořit lepší, přirozenější a skvělé výsledky z vašich vytvořených fotografií. Photo Eraser bleskurychle odstraní objekty jako např. logo, text, vodotisk, akné, osoby, aniž byste museli znát jakékoliv speciální postupy při odstraňování.

[appbox appstore id646256209 oldprice=“59Kč“]

Moon Runz
Moon Runz je skvělá a užitečná fitness aplikace, která vás stoprocentně udrží v běhu. Čekají na vás odměny v podobě odznáčků se znaky planet naší sluneční soustavy, aplikace nabízí mapování vašich tras a další funkce.

[appbox appstore id1122157504 oldprice=“89Kč“]

Coyn
Coyn je aplikací, která vám bude užitečným pomocníkem pro monitorování vašich každodenních výdajů. Coyn vám přináší jednoduchý, bezpečný a stylový způsob, jak si udržet přehled o příjmech a výdajích ve vašem životě. Aplikace podporuje 3D Touch, takže vám umožní přidávat výdaje či příjmy opravdu bleskurychle.

[appbox appstore id1079275652 oldprice=“29Kč“]

Epica Pro
Chtěli jste někdy vytvořit zábavnou/zajímavou fotografii s nějakým efektem? V případě, že na to nechcete jít přes Photoshop, tak vám pomůže Epica Pro. Aplikace nabízí nové pózy, speciální efekty a nové scény. Během sekundy se můžete stát iluzionistou nebo čímkoliv jiným – záleží čistě na vaší fantazii.

[appbox appstore id857717118 oldprice=“59Kč“]

Brave Guardians TD
Brave Guardians je epická, zábavná 3D akční fantasy hra. Vypráví příběh čtyř rozdílných hrdinů – Pepa, Tika, Zagiho a Rapu – z nichž každý oplývá jinými zvláštními schopnostmi.

[appbox appstore id834649910 oldprice=“59Kč“]

 Backgammon HD
Klasická populární desková hra Backgammon s pěknou grafikou a intuitivním uživatelským rozhraním. Pusťte starosti z hlavy a zahrajte si Backgammon.

[appbox appstore id363949050 oldprice=“119Kč“]

Le Parker: Sous Chef Extraodinaire
Le Parker: Sous Chef Extraordinaire je neobyčejná a zábavná plošinovka s nádechem retro klasiky nejen pro milovníky vaření. Vžijte se do role Le Parkera, jehož jediná láska – princezna – vlastní ultra tajný recept.

[appbox appstore id956251102 oldprice=“59Kč“]

iOS Apps 25917
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější