Zavřít reklamu

Protože si vás, našich věrných čtenářů, opravdu vážíme a jsme moc rádi, že nás čtete, připravili jsme si pro vás ve spolupráci s eshopem iPhonedoplnky další soutěž, ve které budete moci získat velmi hezký doplňěk pro váš iPhone. Jediné, co budete pro získání výhry muset udělat, je odpovědět na otázku, splnit i další kritéria a doufat, že se na vás při slosování usměje štěstí. Nemusíte se však obávat toho, že bychom na vás chystali otázky zapeklité. Veškeré odpovědi totiž bez problému naleznete právě na iPhonedoplnky.

V minulých týdnech jsme vás obdarovali krásným krytem pro iPhone X a bezdrátovou nabíječkou. V dnešním prvním kole soutěže darujeme jednomu z vás kožený kryt s kapsou pro iPhone 7/8 Bugatti Londra v černé barvě.

Jak se zapojit:

  1. Sdílejte tento příspěvek na svůj profil (veřejně)
  2. Like na tento příspěvek a na stránku Letem světem Applem a iPhone doplnky
  3. Napište do komentářů odpověď na soutěžní otázku, která zní: Kolik stojí nejlevnější Lightning kabel v nabídce eshopu iphonedoplnky.cz?

Dnes ve 21:00 vylosujeme jednoho výherce, který splní všechny výše uvedené podmínky (bude probíhat kontrola). Výhru zašleme výherci poštou.

Věřím, že otázka pro vás nebyla nikterak těžká a na eshopu jste nejlevnější Lightning kabel ihned našli. A jen tak mimochodem, na eshopu iPhonedoplnky se prodávají pouze kabely s certifikací MFi, takže si můžete být při jejich nákupu jisti kvalitou.

PS: Nezapomeňte si aktivovat zprávy (pokud nemáte), abychom vás mohli kontaktovat v případě výhry. Kontrolujte i „Žádosti o zprávy.”

Bugatti-Londra-iPhone-8-black-2
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější