Zavřít reklamu

Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

Neptune
Neptune je užitečná iOS aplikace s jednoduchým a elegantním uživatelským rozhraním. Slouží k monitoringu vašeho systému. Zvládne sledovat hodnoty, jako je využití RAM, stav sítě, úložiště nebo baterie.

[appbox appstore id1215653304 oldprice=“29Kč“]

Color Accent
Aplikace Color Accent vám umožní během pár vteřin přidat „splash“ efekt k vašim fotografiím. Stačí vybrat barvu, kterou chcete na snímku zvýraznit, zatímco zbytek fotografie bude černobílý.

[appbox appstore id453170202 oldprice=“29Kč“]

Casette Gold
Pamatujete si na kazety z osmdesátých a počátku devadesátých let? Nyní je můžete znovu mít. Aplikace Casette Gold funguje jako emulátor kazetového přehrávače. Při přehrávání vaší oblíbené muziky vám zobrazí přetáčející se kazetu.

[appbox appstore id528940105 oldprice=“29Kč“]

Measure Map Pro

Measure Map vám umožní jednoduše a především precizně změřit vzdálenost, obvod či velikost určitého území. S touto aplikací máte ve své dlani výkonný a přenosný měřící nástroj. Aplikace dokonce bere v potaz zakřivení zemského povrchu. Measure Map může být přínosem pro kohokoliv – architekta, sportovního nadšence či zájemce o zeměpis.

[appbox appstore id443823801 oldprice=“599Kč“]

Life is Strange

Téměř kultovní adventura Life is Strange přichází na platformu iOS. Vžijte se do role fotografky Max Caulfieldové a vydejte se na dobrodružnou cestu.

[appbox appstore id1180101534 oldprice=“89Kč“]

Block Vs. Block
Kdo by nemiloval hry ve stylu legendárního Tetrisu? Aplikací tohoto typu není nikdy dost. Ne všechny jsou ale zábavné, kvalitní a dobře vypadající. Block vs. Block vás určitě bude bavit. V nabídce má šestnáct rozdílných tvarů a čtyři různé speciální položky, ovládání hry je jednoduché a uživatelské rozhraní příjemné na pohled.

[appbox appstore id500909640 oldprice=“89Kč“]

Super Space X
Ve hře Super Space X pro iOS máte na starost ovládání vesmírné lodi Intruder 53X, naplněné speciálním nákladem. Na své cestě se musíte vyhýbat asteroidům a jiným nástrahám. Zvládnete zvyšující se náročnost jednotlivých úrovní?

[appbox appstore id1084157898 oldprice=“29Kč“]

iOS Apps 114
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější