Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

Speckle – Lens Bokeh
Speckle je super jednoduchá aplikace, která vám pomůže přeměnit obyčejné fotografie ve skutečná mistrovská díla. Kromě klasických úprav můžete v aplikaci napodobit i bokeh efekt.

[appbox appstore id1063127206 oldprice=“29Kč“]

Change – Currency Converter
Change je skvěle navržená, jednoduchá aplikace, která vám pomůže jednoduše provádět převody měn. Stačí jen vybrat příslušnou měnu a aplikace vše udělá za vás.

[appbox appstore id721122369 oldprice=“29Kč“]

DMD Panorama
Ptáte se, k čemu potřebujete aplikaci Panorama, když iPhone zvládne defaultně nasnímat panoramatickou fotografii? DMD Panorama si rozumí i s předním fotoaparátem vašeho iPhonu, výsledky si můžete zobrazit ve 3D prohlížeči, exportovat je do působivého videa a mnoho dalšího.

[appbox appstore id441183050 oldprice=“59Kč“]

SpeakText Air
Aplikace Speak Text Air vám v jednoduchém, přizpůsobitelném designu nabízí plno užitečných funkcí. Umožňuje odesílání textu na jiné iOS zařízení a jeho překlad, v nabídce je přes 30 různých jazyků včetně češtiny.

[appbox appstore id716260435 oldprice=“149Kč“]

DMD vClone
DMD vClone vám umožní vytvořit video, na němž se vybraný objekt či osoba může nacházet víckrát. Jednoduše pořídíte tři videa s toutéž osobou, pohybující se na statickém pozadí, a získáte jedinečné video, na němž se dotyčný bude nacházet hned několikrát.

[appbox appstore id991149971 oldprice=“29Kč“]

Bow Island
Bow Island je báječná, návyková, neobvyklá hra, v níž si vrchovatou mírou užijete střelbu z luku v prostředí fantastického ostrova. Trefíte všechny terče přímo do středu?

[appbox appstore id1168467229 oldprice=“59Kč“]

Guess the Gamer
Jedinečná a kreativní puzzle hra pro iOS je k dispozici ke stažení zcela zdarma. Vraťte se zpět do dob sladkého dětství a užijte si nálož klasických her a hodiny vysoce zábavného hraní. Aplikace nabízí sto úrovní a slibuje nekonečnou retro zábavu.

[appbox appstore id987253617 oldprice=“59Kč“]

iOS Apps 251017
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější