Zavřít reklamu

Protože si vás, našich věrných čtenářů, opravdu vážíme a jsme moc rádi, že nás čtete, připravili jsme si pro vás ve spolupráci s eshopem iPhonedoplnky několikatýdenní soutěž, ve které budete moci získat velmi hezké doplňky pro váš iPhone. Jediné, co budete pro získání výhry muset udělat, je odpovědět na otázku, splnit i další kritéria a doufat, že se na vás při slosování usměje štěstí. Nemusíte se však obávat toho, že bychom na vás chystali otázky zapeklité. Veškeré odpovědi totiž bez problému naleznete právě na iPhonedoplnky.cz.

V minulém kole jsme jednoho z vás obdarovali krytem pro iPhone X Richmond & Finch 360 v barvě růžového mramoru v hodnotě 899 korun. Na dnešek jsme si pro vás připravili bezdrátovou kruhovou nabíječku Zens pro loňské iPhony 8, 8 Plus a X, kterou opět jednomu z vás darujeme.

Jak se zapojit:

  1. Sdílejte tento příspěvek na svůj facebookový profil (veřejně)
  2. Like na tento příspěvek a na facebookovou stránku Letem světem Applem a iPhone doplnky
  3. Napište do komentářů odpověď na soutěžní otázku, která zní: Kolik hlavních bannerů se střídá v horní části domovské stránky iphonedoplnky.cz?

Dnes ve 21:00 vylosujeme jednoho výherce, který splní všechny výše uvedené podmínky (bude probíhat kontrola). Výhru zašleme výherci poštou.

PS: Nezapomeňte si aktivovat zprávy (pokud nemáte), abychom vás mohli kontaktovat v případě výhry. Kontrolujte i „Žádosti o zprávy.”

Zens bezdratova nabijecka FB 2
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější