Zavřít reklamu

V tomto článku vám pravidelně přinášíme výčet několika zajímavých macOS aplikací a her z Mac App Store a ze Steamu, které jsou v daný den zdarma nebo za výhodnou cenu. Naším cílem je vybrat ty nejzajímavější, které by vám mohly být k užitku. Mějte prosím na paměti, že se může kdykoliv stát, že aplikace opět sklouzne ke své původní ceně. Bohužel tuto skutečnost neovlivníme. Aplikaci získáte tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Ke stáhnutí aplikace můžete také použít QR kód. Mezi screenshoty můžete skrolovat do stran. Pokud se vám náhled nezobrazuje správně, aktualizujte stránku.

Tipard Video Converter
Tipard Video Converter je další z řady užitečných video konvertorů s rychlostí převodu až šestkrát vyšší. Pomůže vám převést video i audio formáty, jako MP4, WMV, AVI, MKV, VOB, MPG, MPEG, MXF, MTS, FLAC a řada dalších, a to do stovek profilů pro mobilní zařízení (iPad, iPhone, iPod, Samsung, Nexus, Kinde Fire HD a další).
[appbox appstore id581463204 oldprice=“749Kč“]

HQ Photo Enlarger
HQ Photo Enlarger je program, který nabízí inovativní algoritmus, který umožňuje rozšíření vašich fotografií, které budou i po zvětšení velmi ostré. HQ Photo nabízí 20 přednastavených algoritmů i možnost vytvořit si vlastní algoritmus. Aplikace podporuje následující soubory: JPG, PNG, BMP, TIFF, PPM.
[appbox appstore id450451849 oldprice=“299Kč“]

DotPass Passwords
Aplikace DotPass Passwords je utilita pro generování a získávání hesel. Aplikace dokáže za pomoci speciální metody generovat silná a spolehlivá hesla. Vytvořená hesla se neukládají ani ve vašem  počítači, ani na internetu.

[appbox appstore id873124443 oldprice=“29Kč“]

Slevy her pro Mac na Steamu

Divinity: Original Sin Enhanced Edition

[appbox steam simple 373420 oldprice=39,99€]

DIRT Rally

[appbox steam simple 310560 oldprice=49,99€]

Slime Rancher

[appbox steam simple 433340 oldprice=9,99€]

Hollow Knight

[appbox steam simple 367520 oldprice=14,99€]

Mac Apps 29917
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější