Zavřít reklamu

Duben je tady a spolu s ním i další kolo naší fotosoutěže, ve které můžete vyhrát nové Apple Watch Series 3 nebo bezdrátová sluchátka Apple AirPods. První výhru získá majitel fotografie, která bude mít na konci měsíce nejvyšší počet hlasů. Druhou výhru v podobě sluchátek AirPods vyhraje autor fotografie, kterou vybere redakce, tudíž nebude záležet na počtu hlasů, ale čistě jen na kvalitě a nápaditosti snímku.

Do soutěže se může zařadit každý, kdo přidá svou fotografii vyfocenou chytrým telefonem nebo tabletem a vyplní své jméno i e-mailovou adresu. Hlavním cílem soutěžícího je pro svou fotografii získat co nejvyšší možný počet hlasů. Hlasování probíhá pomocí tlačítka „To se mi líbí,“ které může každý čtenář použít pro každou fotografii pouze jednou v daném měsíci. Hlasy je možné získávat do 23:59:00 posledního dne daného měsíce. Účastníci soutěže jsou povinni souhlasit s podmínkami soutěže.

Výherci březnového kola budou oznámeni ještě během dnešního dne. Aktuálně probíhá ověřování hlasů u fotografií na předních příčkách, aby výhra byla udělena skutečně tomu výherci, který při hlasování nepodváděl a výhru si zaslouží. Stejně tak v redakci probíhá hlasováním výběr fotografie, jejíž autor vyhraje obal s baterií Xtorm Power Case.

Fotosoutez LSA duben

Dnes nejčtenější

.