Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

Bundle for iWork
Balíček nástrojů, který potěší všechny, kteří pracují s jablečnou platformou iWork. V nabídce je řada šablon pro jednotlivé iWork aplikace, galerie grafiky a obrázků a mnoho dalšího, to vše v novém, vylepšeném rozhraní.

[appbox appstore id579576155 oldprice=“299Kč“]

RadioApp
RadioApp je rádiovým přijímačem pro vaše iOS zařízení. Pyšní se nejen retro analogovým designem, ale i snadným ovládáním nebo podporou více zemí najednou.

[appbox appstore id687223019 oldprice=“299Kč“]

iCar Connect HD
S aplikací iCar Connect HD pro vás bude řízení bezpečné a zábavné zároveň. Získejte přehled o datu a čase, venkovní teplotě a počasí, přehrajte si vaši oblíbenou skladbu a mnoho dalšího.

[appbox appstore id625472721 oldprice=“59Kč“]

Phoenix Photo Editor
Phoenix Photo Editor HD je výkonný a velice rychlý fotografický editor se spoustou užitečných nástrojů. Má široké možnosti nejen úprav, ale i importování a sdílení.

[appbox appstore id798663364 oldprice=“29Kč“]

Plotaverse
Aplikace Plotaverse přivede každou vaši fotografii k vlastnímu životu. S její pomocí můžete převyprávět příběh každého snímku zábavnou, jedinečnou formou, a sdílet ho s rodinou a přáteli. Animujte své fotografie snadno rychle.

[appbox appstore id1244669793 oldprice=“149Kč“]

Life is Strange
Téměř kultovní adventura Life is Strange přichází na platformu iOS. Vžijte se do role fotografky Max Caulfieldové a vydejte se na dobrodružnou cestu.

[appbox appstore id1180101534 oldprice=“89Kč“]

Towers Rush
Jste připraveni bránit se před útočícími monstry? V Towers Rush budete muset umět porazit Orky, nemrtvé, skřety a řadu dalších nepříliš sympatických postav. Obraňte své středověké opevnění, zlepšete své schopnosti a užijte si tuto jedinečnou strategickou hru.

[appbox appstore id879923298 oldprice=“59Kč“]

Space Inversion 2
Space Inversion je dobře hodnocená, zábavná arkádová hra ve stylu Space Invader. Její druhý díl nabízí řadu příjemných překvapení a bonusů, skvělou hratelnost a hodiny nekončící zábavy v barevném designu.

[appbox appstore id442976182 oldprice=“59Kč“]

iOS Apps 113
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější